Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lipca 2012, 12:00

autor: Sarge

Wieści ze świata (MotorStorm, Devil's Third, SOCOM) 23/7/12

Dziś piszemy m.in. o zamkniętych serwerach w grach z serii MotorStorm oraz SOCOM, a także pecetowej wersji Devil's Third. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

MotorStorm / SOCOM / The Eye of Judgement

Firma Sony ogłosiła listę czterech gier, które wkrótce przestaną wspierać tryb online. Oznacza to, że gracze nie będą mogli bawić się w nich przez sieć. 31 sierpnia obsługę online straci The Eye of Judgment Legends na PSP, a 1 października do tego tytułu dołączy MotorStorm: Pacific Rift na PS3 oraz MotorStorm: Arctic Edge i SOCOM: Fireteam Bravo 3 na przenośną konsolę firmy Sony. Posiadacze tych produkcji w dalszym ciągu będą mogli korzystać ze wszystkich opcji offline.

Devil’s Third

Zespół Valhalla Game Studios ogłosił, że podpisał porozumienie z koreańskim Doobic Game Studios. Dzięki temu powstało studio Valhalla & Doobic, które zajmie się stworzeniem gry Devil’s Third w wersji na PC oraz tablety (zapewne korzystające z systemów operacyjnych iOS i Android). Doobic Game Studios jest znane za sprawą takich tytułów jak Combat Arms, czy Shadow Company. Z roli wydawcy gry Devil’s Third niedawno zrezygnowała firma THQ.

Wieści ze świata (MotorStorm, Devil's Third, SOCOM) 23/7/12 - ilustracja #1
W Devil's Third powalczymy zarówno bronią palną, jak i białą

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: