Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Shadow Company: The Mercenary War (PC)
OkładkaShadow Company: The Mercenary War (PC)

Shadow Company: The Mercenary War PC

Shadow Company: The Mercenary War to darmowa sieciowa strzelanina free-to-play, w której jednoczesne może zmagać się maksymalnie dwudziestu czterech graczy.

Akcji | zagraj za darmo | współczesne konflikty | FPS | MMO | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Shadow Company: The Mercenary War Premiera PC

anulowana

producent: Doobic Game Studios wydawca: Nexon Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Shadow Company: The Mercenary War

Counter-Strike: Source

Combat Arms

Counter-Strike: Online

Serwery gry zostały wyłączone i zaprzestano jej dalszego rozwoju.

Shadow Company: The Mercenary War to FPS przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej, rozwijany w oparciu o system free-to-play (darmowa rozgrywka z system mikrotransakcji). Grę opracowało południowokoreańskie Doobic Game Studios. Firma w 2008 roku stworzyła podobną, również bezpłatną i powszechnie dostępną strzelaninę Combat Arms.

Akcja gry dzieje się w niedalekiej przyszłości, kiedy to władze na świecie sprawują potężne mega korporacje, które stosują najbrutalniejsze metody by rozszerzać swoje wpływy. W tym celu zatrudniają doskonale wyszkolonych i gotowych na wszystko najemników.

Deweloper udostępnił graczom klasyczne tryby rozgrywki, na czele z team deathmatch oraz capture a bomb. Co ciekawe, na każdej mapie mogą walczyć jednocześnie nawet cztery drużyny, każda, mogąca pomieścić do sześciu graczy. Jak łatwo policzyć, serwery mogą maksymalnie pomieścić dwudziestu czterech zawodników.

Gra proponuje nam cztery mapy rozrzucone w skrajnie różnych sceneriach. Walczymy na wąskich ulicach spalonego słońcem pustynnego miasteczka, w kompleksie fabrycznym, na pokaźnym dachu wieżowca czy w zrujnowanym mieście.

W walce korzystamy z autentycznego uzbrojenia, jak chociażby karabinu automatycznego HK-416, karabinu wyborowego i wyrzutni rakiet odpowiedniej do strącania śmigłowców. Wzorem innych sieciowych FPS-ów, w zależności od poziomu doświadczenia naszego najemnika, jesteśmy w stanie wzywać wsparcie artyleryjskie lub lotnicze, a także włączać kamuflaż ułatwiający skradanie się.

Shadow Company: The Mercenary War stworzono w oparciu o Unreal Engine 3. Z tego powodu oko cieszą efektowne eksplozje, realistycznie wyglądająca woda i szczegółowo wykonane modele postaci.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-24  

Oczekiwania czytelników: 8.9 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Shadow Company: The Mercenary War: 16+