Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2009, 12:55

autor: Jiker

Wieści ze świata (Modern Warfare 2, Battlefield 1943, Operation Flashpoint: Dragon Rising) 15/07/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowa mapa w Battlefield 1943 dla posiadaczy X360, cena kolekcjonerskiej edycji Modern Warfare 2, nowe DLC do Halo Wars, milion graczy w Battlefield Heroes i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowa mapa w Battlefield 1943 dla posiadaczy X360, cena kolekcjonerskiej edycji Modern Warfare 2, nowe DLC do Halo Wars, milion graczy w Battlefield Heroes i inne. Zapraszamy do lektury.

Battlefield 1943

Użytkownicy konsoli Xbox 360 potrzebowali zaledwie tygodnia na odblokowanie nowej mapy o nazwie Coral Sea i trybu zabawy Air Superiority w strzelaninie Battlefield 1943. Dokonali tego, nabijając planowe 43 miliony fragów. Właściciele PlayStation 3 muszą się jeszcze trochę namęczyć. Do tej pory odnotowali oni nieco ponad 25 milionów udanych ataków.

Modern Warfare 2

Poznaliśmy cenę zestawu Modern Warfare 2 Prestige Edition, w skład którego wejdzie pudełko z grą, metalowe opakowanie, dodatkowy album ze szkicami koncepcyjnymi, a także kod umożliwiający ściągnięcie z sieci pierwszej odsłony Call of Duty oraz prawdziwe i w pełni funkcjonalne gogle noktowizyjne wraz z głową manekina, na której będzie można powiesić sprzęt, gdy nie będzie używany. Zawartość kolekcjonerskiej edycji strzelaniny Infinity Ward wyceniona została na 149,99 dolarów, czyli nieco ponad 450 złotych. Premiera gry i bogatego zestawu w wersjach na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3 odbędzie się 10 listopada bieżącego roku.

Halo Wars

21 lipca do sprzedaży za pośrednictwem Xbox Live trafi nowy zestaw map multiplayer do strategii czasu rzeczywistego Halo Wars (dwie do zmagań 1-na-1 i po jednej do starć 2-na-2 i 3-na-3). DLC noszące nazwę Historic Battles będzie kosztować 800 punktów MS i umożliwi zdobycie dodatkowych Osiągnięć o wartości 100 punktów GS.

Wieści ze świata (Modern Warfare 2, Battlefield 1943, Operation Flashpoint: Dragon Rising) 15/07/09 - ilustracja #1

Battlefield Heroes

W ramach darmowej, sieciowej strzelaniny Battlefield Heroes gracze założyli już milion kont. Oznacza to, że produkcja zespołu EA DICE pokonała jedną z istotnych barier świadczących o jej dużej popularności. Warto również zauważyć, że gra może liczyć na ciągły napływ nowych miłośników sieciowej rozwałki.

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Przedstawiciele firmy Codemasters powiadomili, że już w ten piątek poznamy dokładną datę premiery taktycznej strzelaniny Operation Flashpoint: Dragon Rising. Produkcja zostanie wydana w wersjach na pecety oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Professor Layton and Pandora’s Box

Koncern Nintendo poinformował, że europejska wersja drugiej odsłony przygód profesora Laytona – bohatera świetnej przygodówki Professor Layton and the Curious Village – zostanie wydana już 25 września pod tytułem Professor Layton and Pandora’s Box (w Stanach Zjednoczonych znanej jako Professor Layton and the Diabolical Box). W ramach gry zapoznamy się z zupełnie nową historią oraz uzyskamy możliwość sprawdzenia się w ponad 150 zagadkach i łamigłówkach. Gra wyjdzie oczywiście jedynie na Nintendo DS.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The Strike

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Batman: Arkham Asylum

Guitar Hero 5

Section 8

Dante's Inferno

Mass Effect 2

NCAA Football 10

G-Force

Katamari Forever

Divinity 2: Ego Draconis

Hearts of Iron III

Mata Hari

Gramy w Harry'ego Pottera Gramy!

gry