Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePCX360Wii
Okładka The Strike (PC)
OkładkaThe Strike (PC)

The Strike

The Strike to symulator dedykowanym wszystkim miłośnikom wędkarstwa. Dzięki niemu przenosimy się nad jeziora Ameryki Północnej i wcielamy w profesjonalnego wędkarza.

Symulacje | wędkarstwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

The Strike Premiera

29wrz2009

X360 Wii

29lis2010

PC

The Strike to jeden z najbardziej realistycznych tytułów traktujących o współczesnym wędkarstwie. Producent zadbał o to by całość prezentowała zadowalający poziom i spełniała wymagania miłośników łowienia ryb.

Głównym zadaniem gracza jest złowienie jak największej ilości pokaźnych okazów ryb. Sam system rozgrywki jest bardzo prosty. Jedną z dostępnych łódek wypływamy nad wirtualne jezioro i zarzucamy wędkę. W momencie, w którym zdobycz połknie przynętę, zaczynamy walkę z naturą i kręcimy wirtualnym kołowrotkiem.

Siłą napędową The Strike jest licencja do wykorzystywania produktów firmy Bass Pro. Oznacza to dostęp do znanych ze sklepowych półek haczyków, kołowrotków, a nawet i przynęt. Z wymienionym asortymentem zostajemy rzuceni na największe jeziora Ameryki Północnej. Nietrudno się domyśleć, że nie będzie to wycieczka krajoznawcza. Gracz chwyci w ręce wirtualną wędkę i ruszy na podbój mętnych toni. Każdy ze zbiorników wodnych posiada właściwą sobie topografie oraz unikalne okazy ryb. Możliwość ich złowienia gwarantują trzy podstawowe tryby zabawy: Quick Fish, Carieer oraz Invitional Tournament. Dodatkową atrakcją są różnorodne postacie oraz zestaw unikalnych minigier pokroju wyścigów łódek bądź konkursu na najbardziej pokaźną zdobycz.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: DVD-ROM

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 35 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7 / 10 na podstawie 11 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe The Strike: Odpowiednia dla każdego wieku.

The Strike Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium IV 2 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 8600 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP/Vista
X360
Wii
PC