Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweX360Wii
Okładka Rapala Tournament Fishing (X360)
OkładkaRapala Tournament Fishing (X360)

Rapala Tournament Fishing

Rapala Tournament Fishing to kolejna pozycja w serii, traktującej o wirtualnym wędkarstwie. Niniejszy tytuł powstał we współpracy studia developerskiego z fińską firmą Rapala, zajmującą się od lat trzydziestych XX w. wytwarzaniem przynęt i innych akcesoriów wędkarskich.

Sportowe | wędkarstwo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rapala Tournament Fishing Premiera

21lis2006

X360

22lis2006

Wii

Gry podobne do Rapala Tournament Fishing

Tomb Raider

Cabela's Survival: Shadows of Katmai

The Strike

Rapala Tournament Fishing to kolejna pozycja w serii, traktującej o wirtualnym wędkarstwie. Tym razem grę zaadresowano do posiadaczy konsoli Xbox 360, po raz pierwszy zresztą w historii wspomnianego cyklu. Niniejszy tytuł powstał we współpracy studia developerskiego z fińską firmą Rapala, zajmującą się od lat trzydziestych XX w. wytwarzaniem przynęt i innych akcesoriów niezbędnych do udanego połowu.

Użytkownik dostaje szansę na wzięcie udziału w dwudziestu prestiżowych konkursach wędkarskich. Wachlarz okazów do zdobycia zawiera grubo ponad dwie dziesiątki gatunków, obejmując m.in. sumy, okonie, łososie, szczupaki i pstrągi. Powierzchnia łowisk, ulokowanych w różnych zakątkach wirtualnego świata, obejmuje łącznie przeszło pięćdziesiąt tysięcy akrów. Dzięki usłudze Xbox Live użytkownik ma sposobność do ściągnięcia dodatkowych leveli, unikalnych krajobrazów i wielu innych atrakcji.

Rzecz jasna, zawody nie odbywają się na byle jakim sprzęcie – uczestnicy otrzymują pełne wyposażenie wspomnianej marki. Zaimplementowano trzysta jego elementów z katalogu, przygotowanego na rok 2006. Wliczyć w to należy szeroki wachlarz kolorowych wabików, kołowrotków czy żyłek różnej grubości. Ponadto pracownicy owego przedsiębiorstwa udzielają kilku niezwykle istotnych wskazówek. Na wielkie połowy wyrusza się łodziami na licencji dwóch firm, zajmujących się ich produkcją (Ranger i Lund).

Oprawa graficzna jest kolejnym atutem niniejszej pozycji. Wszelkie detale łodzi i sprzętu przedstawiono z ogromną pieczołowitością. Spoglądając w toń wody dostrzega się dno wraz z poruszającymi się na nim wodorostami. Jednak największe wrażenie robią refleksy światła, odbijające się od tafli jeziora.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 5,5 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Rapala Tournament Fishing

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Rapala Tournament Fishing Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
X360
Wii