Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2X360PC
Okładka Cabela's Alaskan Adventures (PS2)
OkładkaCabela's Alaskan Adventures (PS2)

Cabela's Alaskan Adventures

Cabela's Alaskan Adventures to kolejna odsłona słynnej serii gier o tematyce łowieckiej. Mamy tu jednocześnie do czynienia z małym jubileuszem. Pierwsza gra z tej serii powstała bowiem 10 lat wcześniej.

Akcji | polowanie

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Cabela's Alaskan Adventures Premiera

19wrz2006

PS2 X360

19paź2006

PC

Cabela's Alaskan Adventures jest kolejną wirtualną grą łowiecką, firmowaną przez słynną amerykańską korporację, zajmującą się od lat sześćdziesiątych XX wieku dystrybucją rozmaitych akcesoriów, przeznaczonych dla myśliwych, wędkarzy i innych entuzjastów spędzania wolnego czasu z dala od cywilizacji. Tym razem posiadacze konsol PlayStation 2 oraz Xbox 360 trafiają na Alaskę, aby przeżyć tam niesamowitą przygodę na łonie natury.

Dostępny w grze teren został podzielony na dwanaście sekcji, w których do wykonania jest łącznie blisko czterdzieści zadań – za ich zaliczanie nagradzani jesteśmy wartościowymi trofeami. Musimy m.in. polować w leśnych ostępach i łowić ryby w zbiornikach wodnych. Developerzy wiernie odwzorowali w wirtualnym świecie dwadzieścia gatunków ssaków (np. niedźwiedź brunatny, karibu i łoś) oraz dziesięć grup ryb (pstrągi, łososie etc.).

Oczywiście w trakcie zabawy wykorzystujemy mnóstwo profesjonalnego sprzętu łowieckiego marki Cabela's – począwszy od strzelb i karabinów, poprzez łuki i wędki, a skończywszy na wabikach i odzieży maskującej. Ponadto w zależności od warunków terenowych poruszamy się piechotą lub m.in. skuterem śnieżnym, półciężarówką i quadem. Wszystko rzecz jasna w dopracowanej trójwymiarowej oprawie wizualnej przy zmieniających się efektach atmosferycznych.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 6,3 / 10 na podstawie 37 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Cabela's Alaskan Adventures

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Cabela's Alaskan Adventures Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 2

PlayStation 2

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 8 MB
Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PS2
X360
PC