Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 stycznia 2010, 14:14

autor: Jiker

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Yakuza 3, Splinter Cell: Conviction) 22/1/10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data europejskiej premiery Yakuza 3, start beta-testów ModNation Racers, stopień ukończenia Halo: Reach, tajemnicza produkcja Capcom, darmowy weekend w The Lord of the Rings Online i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data europejskiej premiery Yakuza 3, start beta-testów ModNation Racers, stopień ukończenia Halo: Reach, tajemnicza produkcja Capcom, darmowy weekend w The Lord of the Rings Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Yakuza 3

Koncern SEGA ujawnił europejską datę premiery przygodowej gry akcji Yakuza 3 (PS3). Dzieło studia Amusement Vision trafi do naszych sklepów 12 marca. Produkcja zostanie wydana w wersji z japońskim dubbingiem oraz angielskimi napisami. 18 marca odbędzie się z kolei japoński debiut czwartej odsłony cyklu.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Yakuza 3, Splinter Cell: Conviction) 22/1/10 - ilustracja #1

Final Fantasy VIII

Sony Computer Entertainment Europe potwierdziło, że Final Fantasy VIII zadebiutuje w europejskim PlayStation Store 4 lutego. Firma nie podała niestety oficjalnej ceny gry. Najprawdopodobniej będzie to jednak 9,99 euro – taką samą cenę, tyle że w dolarach, zaoferowano w USA. Przy okazji Japończycy ze Square Enix oświadczyli, że pracują nad konwersją pierwszych dwóch odsłon serii FF na iPhone’a. Szczegóły na ten temat poznamy w niedalekiej przyszłości.

ModNation Racers

Wystartowały oficjalne, europejskie beta-testy sieciowej gry wyścigowej ModNation Racers, do których przystąpiło 100 tysięcy posiadaczy PlayStation 3. Testy potrwają do 14 lutego. Więcej na ich temat przeczytacie w tym miejscu.

Halo: Reach

Gra akcji Halo: Reach jest obecnie ukończona w 70%. Produkcja pod względem graficznym ma wykorzystywać pełną moc konsoli Xbox 360. Firma Bungie poinformowała również, że w grze powróci noktowizja znana z Halo: ODST. Premiera jesienią bieżącego roku. Więcej informacji na temat Halo: Reach dostarczy Wam opublikowana wczoraj zapowiedź.

Capcom

Famitsu donosi, że 26 stycznia firma Capcom ujawni za pośrednictwem systemu Xbox Live nową grę. Magazyn nie przedstawił niestety żadnych szczegółów mogących nakierować nas na jakikolwiek trop.

Company of Heroes

Na łamach Steama opublikowany został darmowy soundtrack do gier strategicznych należących do marki Company of Heroes. Zestaw składa się z dwóch oddzielnych ścieżek dźwiękowych – Company of Heroes All Heroes Rise oraz Company of Heroes Songs From the Front.

The Lord of the Rings Online

Do 25 stycznia potrwa darmowy weekend z grą MMORPG The Lord of the Rings Online. Wziąć w nim udział mogą oczywiście wszyscy byli subskrybenci dzieła Turbine Entertainment. Dzięki temu mogą przetestować kilka interesujących nowości, wprowadzonych przez producentów na przestrzeni ostatnich miesięcy, w tym rozszerzenie Siege of Mirkwood (o ile tylko zostało przez nas wcześniej zakupione).

Mass Effect 2

Serwis bitmob.com donosi, że zakup systemu cyfrowej dystrybucji Cerberus Network (i uzyskanie dostępu do pierwszego, darmowego DLC) w przypadku osób, które grę Mass Effect 2 nabędą z drugiej ręki, będzie równoznaczny z wydatkiem na poziomie 15 dolarów. Kupując grę w sklepie uzyskujemy dostęp do Cerberus Network zupełnie za darmo.

Splinter Cell: Conviction

Ubisoft ujawnił, że ukończenie gry akcji Splinter Cell: Conviction zajmie graczom od 12 do 16 godzin – wliczając w to kilkugodzinny prolog, który będzie można ukończyć w trybie kooperacji. Najnowsze przygody Sama Fishera zostaną wydane na PC i Xboksa 360 w kwietniu 2010 roku.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Yakuza 3, Splinter Cell: Conviction) 22/1/10 - ilustracja #2

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Front Mission Evolved

Napoleon: Total War

Dynasty Warriors: Strikeforce

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Zapowiedź Alan Wake video zapowiedź

Gramy w God of War II Gramy!

gry