Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2010, 20:00

autor: Jiker

BioWare o startowych dodatkach do Mass Effect 2

Firma BioWare potwierdziła nasze sobotnie doniesienia na temat systemu dystrybucji The Cerberus Network oraz startowych dodatków DLC do gry action/RPG Mass Effect 2.

Firma BioWare potwierdziła nasze sobotnie doniesienia na temat systemu dystrybucji The Cerberus Network oraz startowych dodatków DLC do gry action/RPG Mass Effect 2.

BioWare o startowych dodatkach do Mass Effect 2 - ilustracja #1

The Cerberus Network będzie specjalnym portalem wbudowanym w grę, za pośrednictwem którego fani ME2 otrzymają szansę błyskawicznego przeglądania informacji na temat dodatków i nowości, a także wglądu do codziennych wiadomości BioWare. Oryginalny nabywca gry odblokuje The Cerberus Network wykorzystując specjalny kod, dołączany do pudełka z grą bądź też jej cyfrowej wersji. Osoby, które nabędą używane ME2 będą mogły uzyskać dostęp do systemu dystrybucji wyłącznie poprzez nabycie kolejnego jednorazowego kodu.

Gracze, którzy uzyskają dostęp do The Cerberus Network otrzymają automatycznie dostęp do pierwszego, darmowego dodatku DLC do ME2. W jego skład wejdzie kilka nowych przedmiotów, a także specjalna misja prezentująca nowego bohatera – płatnego zabójcę Zaeeda, który będzie mógł dołączyć do drużyny komandora Sheparda.

Po premierze gry – 26 stycznia w Stanach Zjednoczonych i 29 stycznia w Europie – BioWare opublikuje kolejne DLC. Wprowadzą one do gry nowy pojazd (czołg Hammerhead), broń (m.in. M-22 Eviscerator Shotgun) oraz pancerze (np. Cerberus Assault).

Kwestią, która oczywiście wymaga wyjaśnienia jest sprawa dostępności owych dodatków w naszym kraju. Liczymy, że zostanie ona wyjaśniona przez dystrybutora, firmę Electronic Arts Polska w jak najkrótszym czasie. Przypominamy jednocześnie o problemach z dostępnością Edycji Kolekcjonerskiej.