Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2010, 14:20

autor: Łosiu

Mass Effect 2 - problemy z Edycją Kolekcjonerską

W związku z zapowiedzianą na ostatni dzień stycznia premierą drugiej części światowego przeboju action/RPG Mass Effect, Electronic Arts Polska wydało dziś oświadczenie dotyczące zawartości Edycji Kolekcjonerskiej gry.

W związku z zapowiedzianą na ostatni dzień stycznia premierą drugiej części światowego przeboju action/RPG Mass Effect, Electronic Arts Polska wydało dziś oświadczenie dotyczące zawartości Edycji Kolekcjonerskiej gry.

Wersja PC

Otóż Edycja Kolekcjonerska gry w wersji PC trafi w Polsce do sprzedaży bez artbooków. Nie jest to jednak powód do rozpaczy - artbooki mają być dostępne już po tygodniu od premiery, a ich dostarczenie do graczy nie będzie się wiązać z dodatkowymi kosztami.

Brakujące artbooki zostaną udostępnione wszystkim nabywcom Edycji Kolekcjonerskiej w następujący sposób:

  • klientom, którzy zakupili Edycję Kolekcjonerską PC przez Internet w sklepach Gramer.pl oraz Empik.com z dostawą do domu - artbooki zostaną przesłane bezpłatnie w momencie ich dostępności,
  • klienci, którzy zakupią Edycję Kolekcjonerską PC w salonach Empik, będą mieli możliwość odbioru artbooka bezpłatnie w punkcie Info za okazaniem paragonu,
  • klienci, którzy zakupią Edycję Kolekcjonerską PC poprzez Empik.com z opcją odbioru z salonie będą mieli możliwość odbioru artbooka bezpłatnie w punkcie Info za okazaniem paragonu.

Wersja Xbox 360

Użytkownicy Xboksów 360 wyczekujący z utęsknieniem na najlepszą kosmiczną grę action/RPG wszechczasów mają powód do rozczarowania – Edycja Kolekcjonerska Mass Effect 2 na Xboksa 360 ma ukazać się w Polsce dopiero po około tygodniu od premiery. Jest to szczególnie bolesne dla graczy chcących zaopatrzyć się w wersję anglojęzyczną Mass Effect 2 na tę platformę, bo tylko Edycja Kolekcjonerska oferować będzie angielskie dialogi i napisy. Jeżeli więc należycie do tej grupy osób, to pozostaje Wam tylko cierpliwie czekać, lub zamówić grę z jednego z zachodnich sklepów internetowych.

Ponadto osoby, które zamówiły już Edycję kolekcjonerską na Xbox 360 z Empik.com oraz Gramer.pl i nie mogą się doczekać premiery, mogą zmienić swoje zamówienie na standardową, spolonizowaną wersję. Ci, którzy jednak zdecydują się poczekać troszkę dłużej nie będą musieli ponosić żadnych kosztów związanych w przesyłką gry.

Przypominamy, że w wersji angielskiej głosów bohaterom użyczyły takie sławy jak Martin Sheen, Seth Green, Tricia Helfer, Carrie-Ann Moss. Można zapoznać się z próbką ich możliwości w tym filmie. Natomiast w rodzimej lokalizacji tego tytułu usłyszymy między innymi Sonię Bohosiewicz, Maćka Maleńczuka, Mirosława Zbrojewicza, w samego Sheparda wcieli się natomiast Łukasz Nowicki.