Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 września 2009, 13:45

Wieści ze świata (LittleBigPlanet, Age of Conan, Dungeons & Dragons Online) 8/09/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowa gra twórców ‘Splosion Mana, data premiery dema LittleBigPlanet, zmiana modelu płatności w MMO Dungeons & Dragons Online i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: nowa gra twórców ‘Splosion Mana, data premiery dema LittleBigPlanet, zmiana modelu płatności w MMO Dungeons & Dragons Online i inne. Zapraszamy do lektury.

Comic Jumper

Studio Twisted Jumper, producent ‘Splosion Man i The Maw wydanych m.in. w ramach serwisu Xbox Live Arcade, zapowiedziało nową produkcję. Jest nią Comic Jumper, w ramach której wcielimy się w niejakiego Captaina Smiley’a, podróżującego po różnych komiksowych światach i zmieniającego przy tym prezentowane w nich wątki fabularne. Wyprawa obejmie m.in. podróż do uniwersum inspirowanego Sin City Franka Millera, a także do miasteczka, w którym rządzą Atomówki (Powerpuff Girls). Comic Jumper z pewnością ukaże się w wersji na Xboksa 360. W tym miejscu znajdziecie pierwszy zwiastun produkcji Twisted Jumper.

LittleBigPlanet

W ten czwartek do oferty PlayStation Network trafi wreszcie demo gry LittleBigPlanet. Próbka oferować będzie możliwość przetestowania kilku poziomów zaprojektowanych przez graczy oraz wpłynięcie na wygląd kontrolowanego Sackboy’a. Do premiery dema dojdzie w związku z amerykańską premierą LittleBigPlanet Game of the Year Edition, w ramach której znajdzie się gra i wszystkie wydane do niej dodatki.

Xbox Live Arcade

W tym tygodniu promocją Xbox Live Deal of the Week objęta została produkcja logiczna Puzzle Quest: Challenge of the Warlords. Jej cena obniżona została o 50% - do ledwie 400 punktów MS. Jutro z kolei ofertę serwisu Xbox Live Arcade zasili drugi epizod Wallace’a i Gromita (800 punktów MS) oraz klasyczna platformówka Sonic & Knuckles (400 punktów MS.)

Dungeons & Dragons Online

Już jutro amerykańska wersja MMOcRPG Dungeons & Dragons Online przejdzie istotną przemianę – model oparty na opłacaniu miesięcznego abonamentu pójdzie w niepamięć. Zostanie zastąpiony systemem mikrotransakcji, umożliwiającym toczenie walk zupełnie za darmo (uzyskanie dostępu do wszystkich elementów gry wymagać będzie jednak od nas wykupienia nowych questów, dodatków, przedmiotów i klas postaci). Nowa wersja DDO już teraz wzbudza wielkie emocje wśród fanów, którzy uzyskali do niej wcześniejszy dostęp.

Age of Conan: Rise of the Godslayer

Firma FunCom, producent gry MMO Age of Conan, poinformowała, że dokładna data premiery pierwszego dodatku do gry – Rise of the Godslayer – zostanie ujawniona, gdy twórcy zakończą wewnętrzne testy swojego dzieła. Przypominamy, że w jego skład wejdzie nowy kontynent, Kitaj, oraz nowa rasa zamieszkujących go ludzi. Ponadto w grze pojawią się nowe zwierzęta, których dosiądzie sterowana przez gracza postać i alternatywny system rozwijania umiejętności.

Wieści ze świata (LittleBigPlanet, Age of Conan, Dungeons & Dragons Online) 8/09/09 - ilustracja #1

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Elemental: War of Magic

Mass Effect 2

Left 4 Dead 2

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Majesty 2: The Fantasy Kingdom Sim

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Mount & Blade: Ogniem i Mieczem

Star Wars: The Old Republic #1

Star Wars: The Old Republic #2

Star Wars: The Old Republic #3

Contra ReBirth

A Boy and His Blob

FIFA 10

Hearts of Iron III

Inquisitor

Mario & Sonic at the Olympic Winter Games

Venetica

Shank #1

Shank #2

gry