Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 września 2009, 14:19

autor: Jiker

Wieści ze świata (FIFA 10, Borderlands, Empire: Total War) 23/09/09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: patche do Empire: Total War, Demigod i World of Warcraft, Holandia oficjalnie w FIFA 10, Wolfenstein wycofany z niemieckich sklepów, opóźnienie pecetowego Borderlands, zapowiedź White Knight Story 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: patche do Empire: Total War, Demigod i World of Warcraft, Holandia oficjalnie w FIFA 10, Wolfenstein wycofany z niemieckich sklepów, opóźnienie pecetowego Borderlands, zapowiedź White Knight Story 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Order of War

Jeszcze w tym tygodniu firmy Square Enix oraz Wargaming.net udostępnią wszystkim zainteresowanym sieciowe demo gry strategicznej Order of War, która w zeszłym tygodniu zadebiutowała na europejskim rynku. Debiut polskiej wersji RTS-a odbędzie się 15 października.

Global Agenda

3 października rozpocznie się kolejna faza zamkniętych beta-testów gry MMO Global Agenda, poinformowała firma Hi-Rez Studios. Wezmą w niej udział osoby, które uczestniczyły w etapach 1A i 1B, a także niewielka grupa dodatkowych testerów. Zaproszenia Hi-Rez Studios będzie wysyłać przez kilka najbliższych dni. Premiera pełnej wersji gry odbędzie się w 2010 roku.

Wieści ze świata (FIFA 10, Borderlands, Empire: Total War) 23/09/09 - ilustracja #1

Empire: Total War

Firma Creative Assembly udostępniła nową łatkę do pecetowej strategii Empire: Total War. Listę wszystkim zmian znajdziecie pod tym adresem.

Demigod

Aktualizacji poddana została strategia Demigod. Wszystkim fanom dzieła Gas Powered Games polecamy zapoznanie się z listą poprawek.

World of Warcraft

Update’u doczekał się również World of Warcraft. Patch 3.2.2 przywraca do gry m.in. bossa o nazwie Onyxia. Polecamy Wam lekturę reszty nowości.

FIFA 10

Firma EA podpisała z holenderską federacją piłkarską umowę, na mocy której pozyskała licencję uprawniającą ją do umieszczenia po raz pierwszy w historii cyklu FIFA reprezentacji Holandii w piłce nożnej. W zawodników Oranje wcielimy się już 2 października, kiedy to odbędzie się europejska premiera FIFA 10.

Fallen Earth

Gra MMOcRPG Fallen Earth, autorstwa studia Icarus, trafiła do sprzedaży za pośrednictwem serwisów dystrybucji cyfrowej – Steam (ok. 35 euro), Direct2Drive (34 funty) oraz sklepu Fallen Earth (49,99 dolarów). Przypominamy, że FE przenosi nas do nieprzyjaznego, postapokaliptycznego świata.

Wolfenstein

Niemiecki oddział firmy Activision wycofał z tamtejszych sklepów wszystkie egzemplarze strzelaniny Wolfenstein. Powodem jest obecność w grze symbolu swastyki i innych, nawiązujących do nazizmu. Póki co nie wiemy, czy produkcja powróci na sklepowe półki (np. po naniesieniu zmian).

Borderlands

Europejska premiera pecetowej wersji gry Borderlands odbędzie się kilka dni później, niż to dotąd planowano – mianowicie 30 października. Termin debiutu edycji konsolowych nie uległ zmianie. W dalszym ciągu jest nim 23 października.

White Knight Story 2

Firma Sony Computer Entertainment ujawniła, że studio Level 5 pracuje już nad drugą odsłoną gry jRPG White Knight Story (znanej również jako White Knight Chronicles). Więcej informacji na jej temat poznamy w trakcie targów Tokyo Game Show 2009. My czekamy ciągle na premierę części pierwszej, która w przypadku Stanów Zjednoczonych i Europy powinna się odbyć w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Wieści ze świata (FIFA 10, Borderlands, Empire: Total War) 23/09/09 - ilustracja #2

Obrazek z pierwszej odsłony White Knight Story.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

The Saboteur

Empire: Total War – The Warpath

Deponia

Zombie Apocalypse

Galeria filmów

A także najnowsze filmy z gier:

Halo 3: ODST

Operation Flashpoint: Dragon Rising

Super Tokyo HD Combo - sklep z retro grami video reportaż

Runaway: A Twist of Fate

FIFA 10

gry