Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2014, 13:44

autor: luckie

Wieści ze świata (Destiny, The Banner Saga, World of Warcraft: Warlords of Draenor) 27/6/14

Dziś piszemy m.in. o beta testach Destiny na konsolach z rodziny Xbox, polskiej wersji The Banner Saga oraz starcie bety World of Warcraft: Warlords of Draenor. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Wyprzedaż wakacyjna (19-30 czerwca) – codziennie nowe oferty, WWW

Obcy: Izolacja

Studio Creative Assembly zapewnia, że fani Obcy: Izolacja nie zauważą większych różnic pomiędzy wersją gry na PlayStation 4 a tą na Xboksa One. Obie konsole nowej generacji poradzą sobie z wyświetleniem obrazu w rozdzielczości 1080p i osiągną podobną płynność. Rzecz jasna, gracze pecetowi otrzymają najwięcej opcji ustawień graficznych. Nieco gorzej za to wyglądać mogą edycje na PlayStation 3 i Xboksa 360.

Destiny

Posiadacze konsol z rodziny Xbox również będą mogli wypróbować Destiny przed premierą. Wkrótce po rozpoczęciu beta-testów gry na PlayStation 4 i PlayStation 3 – co ma nastąpić 17 lipca – do zabawy dołączą użytkownicy Xboksa One oraz Xboksa 360. Dostęp do bety można uzyskać kupując Destiny w pre-orderze. Klucze będą przydzielane według zasady: kto pierwszy, ten lepszy. Tytuł zadebiutuje w pełnej wersji 9 września 2014 roku.

The Banner Saga

Od wczoraj gra The Banner Saga jest dostępna w kilku dodatkowych językach, w tym polskim. W ten oto sposób studio Stoic zrealizowało swoją obietnicę daną w 2012 roku z okazji zbiórki na Kickstarterze. Ponadto twórcy zapowiadają, że tego lata turowe RPG o wikingach trafi również na urządzenia mobilne.

World of Warcraft: Warlords of Draenor

Właśnie rozesłano pierwsze klucze do bety World of Warcraft: Warlords of Draenor, w którą grać można już dziś od godziny 11:00 czasu polskiego. Jeśli zgłaszałeś chęć udziału w testach, warto sprawdzić skrzynkę mailową. Nawet jeżeli nie znajdziesz tam wyczekiwanej wiadomości, nie przejmuj się – studio Blizzard Entertainment w najbliższym czasie będzie rozsyłał kolejne zaproszenia.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. WildStar
 2. Don Bradman Cricket 14
 3. The Legend of Korra
 4. Hyrule Warriors
 5. Pure Pool
 6. Octodad: Dadliest Catch
 7. Sniper Elite III: Afrika

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. The Order: 1886 dziennik dewelopera - wilkołaki (PL)
 2. Dead Island: Epidemic zwiastun rozgrywki
 3. The Legend of Korra teaser
 4. Sniper Elite III: Afrika zwiastun na premierę
 5. Uncharted 4: A Thief's End E3 2014 - trailer (PL)