Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCXONEPS4
Okładka Pure Pool (PC)

Pure Pool

Zaawansowany symulator bilarda, wyprodukowany przez niezależne brytyjskie studio VooFoo – znane m.in. z Pure Chess oraz innej bilardowej produkcji - Hustle Kings.

Zręcznościowe | bilard | multiplayer

Okładka Pure Pool (PC)

producent: VooFoo

wydawca: Ripstone

Strona oficjalna

data premiery gry:

30lip2014

PS4

31lip2014

PC

14lis2014

XONE

Pure Pool to symulator bilarda, za produkcję którego odpowiada niezależne brytyjskie studio VooFoo, znane z wielu tytułów stworzonych z myślą o konsolach z rodziny PlayStation, takich jak Pure Chess czy Backgammon Blitz. Deweloper odpowiada również za grę Hustle Kings, poniekąd duchowego poprzednika Pure Pool. Doświadczenie, jakie zespół zdobył przy tamtym tytule, zostało wykorzystane przy opracowywaniu silnika i interfejsu nowej gry.

Pure Pool nie rożni się specjalnie od wielu innych dostępnych na rynku symulatorów bilarda. Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki oraz wiele opcji i możliwości modyfikacji sposobu zabawy. Realistyczny model rozgrywki i fizyki powinien zadowolić fanów bilarda. Gracze mogą wykonywać szereg skomplikowanych sztuczek czy podkręcać i podbijać bile. W przeciwieństwie do Hustle Kings, twórcy stawiają jednak na pełną integrację produkcji z trybem multiplayer. Pure Pool oferuje sieciowy hub, w którym gracze mogą umawiać się na kolejne partie i spotykać się ze sobą nawzajem. Każdy przedstawiony jest w postaci indywidualnego trójwymiarowego awatara.

Twórcy są dumni ze swojego silnika graficznego, oferującego fotorealistyczną oprawę. Wszystkie lokacje, w których bierzemy udział w pojedynkach bilardowych, przygotowano z dużym przywiązaniem do detali. Dzięki zaawansowanym efektom oraz grze świateł grafika może rzeczywiście robić imponujące wrażenie.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / gorące krzesło    

Klasyfikacja PEGI Pure Pool

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Pure Pool

PC Windows

Rekomendowane: Core 2 Duo 2.0 GHz, 3 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 600 MB HDD, Windows Vista(SP2)/7(SP1)/8.1

Microsoft XBOX ONE

Wykorzystuje: Xbox Live

PS4
PC
XONE