Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3PS4PSV
Okładka Hustle Kings (PS3)
OkładkaHustle Kings (PS3)

Hustle Kings

Symulator rozgrywek bilarda. Autorzy zadbali o realistyczny silnik fizyczny i odtworzenie reguł wielu różnych odmian tej dyscypliny.Produkcja jest portem oryginalnych edycji tytułu z konsol PlayStation 3 i PS Vita.

Sportowe | bilard | zagraj za darmo | PlayStation Move | obraz w 3D | funkcje cross-platform | tytuły ekskluzywne PlayStation | PS Plus Premium

Hustle Kings Premiera

22gru2009

PS3

22lut2012

PSV

17mar2015

PS4

Hustle Kings to symulator bilarda na PlayStation 4, który funkcjonuje w modelu free-to-play. Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki, zarówno w trybie dla pojedynczego gracza jak i wielu osób. Produkcja została oparta na komercyjnej wersji Hustle Kings, które ukazało się w 2009 roku na PlayStation 3 oraz w 2012 roku na PS Vicie. Tytuł był debiutem małego niezależnego brytyjskiego studia VooFoo. Deweloper wyspecjalizował się w grach logicznych oraz zręcznościowych. W 2014 roku opublikował na PlayStation 4 także inny symulator bilarda zatytułowany Pure Pool.

Zawartość tytułu nie rożni się znacząco od jego poprzednich wersji na konsolach PlayStation 3 i PS Vita. Wygrywając w trybie single jak i multiplayer nagradzani jesteśmy specjalnymi punktami, których używamy, by odblokować nowe kije, rodzaje talku itd. Punkty kupujemy także za prawdziwe pieniądze dzięki systemowi mikrotransakcji. Realistyczny model rozgrywki i fizyki zaimplementowany w Hustle Kings powinien zadowolić fanów bilarda. Warto zaznaczyć, że twórcy udostępnili graczom aż dwie alternatywne metody sterowania. Wpływają one na sposób w jaki kontrolujemy kij oraz ustalamy kierunek odbicia bili. Tor ruchu kul oznaczono kolorową strzałką, która dzięki zmieniającej się barwie informuje nas o sile strzału. Potrząsając kontrolerem gracze mogą symulować nakładanie talku na czubek kija. Operacja ta, podobnie jak w rzeczywistości, ułatwia nam osiągnięcie lepszych wyników przy stole.

Przyjemna dla oka grafika z pewnością spodoba się wielu graczom. W porównaniu do oryginalnych wersji tytułu, twórcy podwyższyli rozdzielczość oprawy graficznej oraz wprowadzili nowe efekty, a także soundtrack. Stoły, przy których przyjdzie na zagrać, nie są zawieszone w próżni. Znajdują się one w rozmaitych miejscach, takich jak nocny klub, które zaprojektowano i stworzono z dużą precyzją. O ich atrakcyjnym dla oka charakterze stanowi nie tylko liczba drobnych detali, ale także interesujące oświetlenie lokacji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / gorące krzesło   Liczba graczy: 1-8  

Klasyfikacja PEGI Hustle Kings

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Hustle Kings Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move
PSV
PS3
PS4