Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS4PS3PSV
Okładka Hustle Kings (PS4)
OkładkaHustle Kings (PS4)

Hustle Kings

Symulator rozgrywek bilarda. Autorzy zadbali o realistyczny silnik fizyczny i odtworzenie reguł wielu różnych odmian tej dyscypliny.Produkcja jest portem oryginalnych edycji tytułu z konsol PlayStation 3 i PS Vita.

Sportowe | bilard | zagraj za darmo | PlayStation Move | obraz w 3D | funkcje cross-platform | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Hustle Kings Premiera

22gru2009

PS3

22lut2012

PSV

17mar2015

PS4

Gry podobne do Hustle Kings

Snooker 19

Hustle Kings VR

Pool Elite

Hustle Kings to symulator bilarda na PlayStation 4, który funkcjonuje w modelu free-to-play. Gra oferuje kilka wariantów rozgrywki, zarówno w trybie dla pojedynczego gracza jak i wielu osób. Produkcja została oparta na komercyjnej wersji Hustle Kings, które ukazało się w 2009 roku na PlayStation 3 oraz w 2012 roku na PS Vicie. Tytuł był debiutem małego niezależnego brytyjskiego studia VooFoo. Deweloper wyspecjalizował się w grach logicznych oraz zręcznościowych. W 2014 roku opublikował na PlayStation 4 także inny symulator bilarda zatytułowany Pure Pool.

Zawartość tytułu nie rożni się znacząco od jego poprzednich wersji na konsolach PlayStation 3 i PS Vita. Wygrywając w trybie single jak i multiplayer nagradzani jesteśmy specjalnymi punktami, których używamy, by odblokować nowe kije, rodzaje talku itd. Punkty kupujemy także za prawdziwe pieniądze dzięki systemowi mikrotransakcji. Realistyczny model rozgrywki i fizyki zaimplementowany w Hustle Kings powinien zadowolić fanów bilarda. Warto zaznaczyć, że twórcy udostępnili graczom aż dwie alternatywne metody sterowania. Wpływają one na sposób w jaki kontrolujemy kij oraz ustalamy kierunek odbicia bili. Tor ruchu kul oznaczono kolorową strzałką, która dzięki zmieniającej się barwie informuje nas o sile strzału. Potrząsając kontrolerem gracze mogą symulować nakładanie talku na czubek kija. Operacja ta, podobnie jak w rzeczywistości, ułatwia nam osiągnięcie lepszych wyników przy stole.

Przyjemna dla oka grafika z pewnością spodoba się wielu graczom. W porównaniu do oryginalnych wersji tytułu, twórcy podwyższyli rozdzielczość oprawy graficznej oraz wprowadzili nowe efekty, a także soundtrack. Stoły, przy których przyjdzie na zagrać, nie są zawieszone w próżni. Znajdują się one w rozmaitych miejscach, takich jak nocny klub, które zaprojektowano i stworzono z dużą precyzją. O ich atrakcyjnym dla oka charakterze stanowi nie tylko liczba drobnych detali, ale także interesujące oświetlenie lokacji.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / gorące krzesło   Liczba graczy: 1-8  

Klasyfikacja PEGI Hustle Kings

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Hustle Kings Wymagania sprzętowe

Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Move
PSV
PS3
PS4