Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2011, 14:07

Wieści ze świata (Borderlands 2, NBA 2K12, MotorStorm Apocalypse) 12/08/11

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sukcesie Zumba Fitness, ścieżce dźwiękowej do NBA 2K12, ciekawej aktualizacji MotorStorm Apocalypse, a także internetowej transmisji pokazu Borderlands 2. Zapraszamy do lektury.

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sukcesie Zumba Fitness, ścieżce dźwiękowej do NBA 2K12, ciekawej aktualizacji MotorStorm Apocalypse, a także internetowej transmisji pokazu Borderlands 2. Zapraszamy do lektury.

Mata Hari/ Frozen Synapse

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęta została gra Mata Hari. Produkcję autorstwa studia 4Head możecie aktualnie nabyć za kwotę 4,49 euro, czyli ok. 18 złotych (o 50% mniejszą od standardowej). Promocja potrwa do godziny 19:00. Nowa, niższa o 50% cena obowiązuje również w przypadku gry Frozen Synapse, dostępnej także w paczce ze ścieżką dźwiękową (do nabycia również osobno).

Zumba Fitness

Firma Majesco poinformowała, że gra Zumba Fitness na Wii, X360 i PS3 – od wielu tygodni jedna z najlepiej sprzedających się pozycji w Wielkiej Brytanii – trafiła do sklepów w nakładzie 3 milionów egzemplarzy. Wydawca zapowiedział jednocześnie kontynuację, która ukaże się jednak wyłącznie na Wii. Powróci w niej Beto, któremu tym razem towarzyszą Tanya Beardsley i Gina Grant, instruktorki tańca. Deweloper doda również trzydzieści nowych utworów związanych z tańcami Merenge, Samba, Zumba, Indian Pop i Latin Pop.

Wieści ze świata (Borderlands 2, NBA 2K12, MotorStorm Apocalypse) 12/08/11 - ilustracja #1

NBA 2K12

Poznaliśmy listę utworów tworzących ścieżkę dźwiękową do gry sportowej NBA 2K12, która ukaże się w październiku tego roku na PC, Xboksa 360, PlayStation 3, PlayStation 2 Wii i PSP. Znajdziecie ją na łamach facebookowej strony produkcji 2K Sports.

Fable: The Journey

Peter Molynuex zabrał głos w sprawie Fable: The Journey – kinectowej odsłony popularnego cyklu action/RPG. W rozmowie z magazynem OXM oświadczył, że w grze zabraknie możliwości wyprowadzania ataków bronią białą oraz palną. Walka z rywalami odbywać się będzie zatem wyłącznie przy pomocy magii. Fable: The Journey zadebiutuje w 2012 roku.

MotorStorm Apocalypse

Gra wyścigowa MotorStorm Apocalypse doczekała się nowej aktualizacji. Za jej sprawą studio Evolution daje graczom możliwość dzielenia się spersonalizowanymi pojazdami, a także kontrolowania maszyn przy użyciu PlayStation Move oraz szeregu wybranych kierownic. Dzięki narzędziom Mode Editor, możecie także modyfikować reguły wyścigu. Teraz wystarczy parę sekund, by np. wyłączyć hamulce oraz ograniczyć grawitację.

Borderlands 2

W piątek, 19 sierpnia, fani marki Borderlands będą mogli wziąć udział w pokazie grywalnej demonstracji Borderlands 2, zaplanowanej na targi gamescom. Prezentacja będzie transmitowana na żywo w Internecie – początek planowany jest najprawdopodobniej na godzinę 18:00 polskiego czasu. Przypominamy, że kontynuacja jednej z ciekawszych produkcji ostatnich lat zadebiutuje w przyszłym roku.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Little Deviants (PS Vita)

Dawn of Fantasy

Guild Wars 2

Zumba Fitness 2

Supremacy MMA

Brawl Busters

Total War: SHOGUN 2

Motionsports Adrenaline

Hard Reset

Arma III

Galeria filmów

...a także najnowsze filmy z gier:

Vindictus - gamescom 2011

Resistance 3 - kulisy produkcji #3 motion capture

Virtua Tennis 4 (PS Vita) - trailer #1

Might & Magic: Heroes VI - teaser

Metro: Last Light - E3 Gameplay Demo #3

Inversion - gamescom 2011

Forza Motorsport 4 - kulisy produkcji #1 tworzenie serii (PL)

Bodycount - ścieżka dźwiękowa - orkiestra (PL)

Asylum - gameplay #1

Assassin's Creed: Revelations - Assassin's Creed Universe

Komentarz: płacimy za błędy Sony? video felieton

Komentarz: Serialowe Modern Warfare 3? video felieton