Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2011, 11:31

autor: DogGhost

NBA 2K12 - nowy tryb rozgrywki NBA's Greatest

2K Sports przedstawiło szczegóły nowego trybu rozgrywki w NBA 2K12. Dzięki NBA's Greatest będziemy mogli m.in. wcielić się w historyczne drużyny i ich największe gwiazdy oraz sprawdzić jak wypadną w starciu z obecnymi zespołami NBA.

W kolejnej odsłonie gry koszykarskiej od 2K Sports będziemy mogli zagrać w nowym trybie o nazwie „NBA’s Greatest”. NBA 2K12 umożliwi nam wcielenie się w 15 historycznych zespołów, w których pojawią się największe legendy tej dyscypliny sportu.

Wprowadzony tryb rozgrywki należy uznać za rozwinięcie pomysłu z poprzedniej części, w której mieliśmy okazję prześledzić karierę chyba najbardziej rozpoznawalnej postaci w historii NBA, czyli Michaela Jordana. O tym jak prezentował się ten tryb możecie przekonać się z materiału Gramy! przygotowanego przez redakcję tvgry.pl.

NBA 2K12 - nowy tryb rozgrywki NBA's Greatest - ilustracja #1

Do tej pory ujawniono pięciu zawodników, którzy pojawią się w ramach NBA’s Greatest. Są to takie sławy jak: Larry Bird, Magic Johnson, Kareem Abdul-Jabbar, Julius "Dr. J" Erving czy wspomniany już Michael Jordan. Informacje o pozostałych dziesięciu gwiazdach i ich drużynach zostaną opublikowane w najbliższych tygodniach.

W celu zapewnienia jak najbardziej realistycznych doznań, historyczne mecze będą rozgrywane na oryginalnych boiskach z komentarzem stylizowanym na lata, w których się odbywały. Szczególną atrakcją będzie możliwość starcia się dawnych ekip z współczesnymi. „Od lat toczy się debata jak dzisiejsze zespoły wypadłyby w porównaniu z wczorajszymi - chcemy to rozstrzygnąć,” stwierdził Jason Argent, wiceprezes działu marketingu 2K Sports.

NBA 2K12 ma się ukazać w Stanach Zjednoczonych i w Europie w październiku tego roku. Poniżej prezentujemy trailer trybu NBA’s Greatest.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

NBA 2K12

NBA 2K12