Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2011, 10:45

autor: Hed

TERA – premiera gry MMO dopiero w 2012 roku, testy jeszcze w tym roku

Gra MMO TERA została opóźniona. Produkcja tworzona przez studio Bluehole wystartuje dopiero wiosną 2012 roku. Europejski wydawca tytułu, Frogster Online Gaming, przekonuje, że dodatkowe kilka miesięcy pozwoli doszlifować ciekawie zapowiadającego się MMORPG-a i wzbogacić go o nową zawartość. Firma ujawniła także plany odnośnie zorganizowania testów gry.

Firma Frogster przekazała, że data premiery gry MMO TERA została przesunięta na wiosnę 2012 roku. Produkcji spodziewaliśmy się pod koniec tego roku, ale wydawca postanowił opóźnić termin, aby doszlifować kilka rzeczy. Dzięki temu tytuł wzbogaci się o nową zawartość i będzie jeszcze lepszy. Przekonamy się o tym w zapowiedzianych testach.

W tym roku wystartują testy TERA w wersji alfa, skierowane najprawdopodobniej do wąskiego grona graczy. Na początku 2012 roku doczekamy się pełnoprawnej bety, do której zostanie dopuszczonych jeszcze więcej miłośników gry. Szczegółowe informacje na temat obu wydarzeń są nieznane, ale zapewne twórcy przedstawią je w nieodległej przyszłości na oficjalnej stronie.

TERA – premiera gry MMO dopiero w 2012 roku, testy jeszcze w tym roku  - ilustracja #1

Wydając TERA w 2012 roku, chcemy upewnić się, że gra nie tylko sprosta oczekiwaniom, ale wręcz je przekroczy”, wyjaśnił Daniel Ulrich z Frogster Online Gaming. Produkcja tworzona przez studio Bluehole zostanie pokazana na targach gamescom 2011, które rozpoczną się za niecałe dwa tygodnie. Wydawca przekonuje, że zobaczymy na nich tylko ułamek wszystkich atrakcji gry.

TERA to jedna z ciekawiej zapowiadających się premier z gatunku MMORPG. Producent ma zamiar postawić na dość nietypowe podejście – model walki utrzymany w konwencji gier akcji. Ponadto, autorzy pracują obecnie nad systemem politycznym, który wzbogaci wirtualny świat o nowe interakcje. Na pocieszenie dla fanów zawiedzionych opóźnieniem prezentujemy kilka obrazków.

  1. Zapowiedź gry
  2. Relacja z pokazu gry w Berlinie
  3. Zwiastuny
TERA – premiera gry MMO dopiero w 2012 roku, testy jeszcze w tym roku  - ilustracja #2
TERA – premiera gry MMO dopiero w 2012 roku, testy jeszcze w tym roku  - ilustracja #3
TERA – premiera gry MMO dopiero w 2012 roku, testy jeszcze w tym roku  - ilustracja #4