Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Zumba Fitness 2 (Wii)

Zumba Fitness 2 Wii

Zumba Fitness 2 to kontynuacja cieszącej się olbrzymią popularnością wśród użytkowników konsoli Nintendo Wii gry muzycznej, która oferuje graczom trening fitness w rytmie popularnych tańców. W rolę wirtualnych trenerów wcielili się Beto, Tanya Beardsley oraz Gina Grant.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo Wii
Okładka Zumba Fitness 2 (Wii)

producent: Zoë Mode

wydawca PL: Techland

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji Wii:

15listopada2011

24lutego2012

pudełko PL

Świetne wyniki finansowe pierwszej odsłony Zumba Fitness przekonały Majesco do wydania klasycznej kontynuacji rozwijającej część elementów z pierwowzoru.

Bohaterem gry i jednocześnie przewodnikiem graczy znów jest Beto, któremu tym razem towarzyszą Tanya Beardsley i Gina Grant, instruktorki tańca. Postacie pełnią rolę wirtualnych trenerów i motywatorów, którzy przygotowują odpowiednie treningi i uczą trudniejszych kroków.

Podobnie jak w pierwowzorze, zadaniem użytkowników Wii jest naśladowanie ruchów poruszających się po ekranie kolorowych zarysów ludzi. Deweloper dodał trzydzieści nowych utworów związanych z tańcami Merenge, Samba, Zumba, Indian Pop i Latin Pop. Zumba Fitness 2 oferuje te same tryby rozgrywki, co poprzedniczka. Znowu do wyboru są pojedyncze tańce, zestawy ćwiczeń i moduł wieloosobowy, gdzie grupy znajomych mogą razem ruszać się przed telewizorem.

Grafika nie uległa większym zmianom od poprzedniej części. Twórcy dodali kilkanaście nowych animacji ruchów, nowe areny i popracowali nad efektami specjalnymi towarzyszącymi tańcom. Jest jeszcze bardziej kolorowo i widowiskowo niż podczas zabawy przy pierwowzorze.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Oczekiwania czytelników: 3.3 / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Zumba Fitness 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.
Wieści ze świata (Metal Gear Rising: Revengeance, Infinity Ward) 19/1/12
Wieści ze świata (Metal Gear Rising: Revengeance, Infinity Ward) 19/1/12

wiadomość19 stycznia 2012

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wynikach sprzedaży serii Zumba Fitness, grywalnej wersji Metal Gear Rising: Revengeance oraz tajemniczym projekcie studia Infinity Ward na konsole nowej generacji.

Wieści ze świata (Borderlands 2, NBA 2K12, MotorStorm Apocalypse) 12/08/11

wiadomość12 sierpnia 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sukcesie Zumba Fitness, ścieżce dźwiękowej do NBA 2K12, ciekawej aktualizacji MotorStorm Apocalypse, a także internetowej transmisji pokazu Borderlands 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Dead Rising 2: Off the Record, Devil's Third, Bungie) 14/06/11

wiadomość14 czerwca 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowej grze Bungie, cenie Dead Rising 2: Off the Record, filmie podsumowującym ubiegły rok branży gier, a także terminie premiery nowej gry twórcy Ninja Gaiden. Zapraszamy do lektury.