Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieWii
Okładka Zumba Fitness 2 (Wii)
OkładkaZumba Fitness 2 (Wii)

Zumba Fitness 2 Wii

Zumba Fitness 2 to kontynuacja cieszącej się olbrzymią popularnością wśród użytkowników konsoli Nintendo Wii gry muzycznej, która oferuje graczom trening fitness w rytmie popularnych tańców. W rolę wirtualnych trenerów wcielili się Beto, Tanya Beardsley oraz Gina Grant.

Towarzyskie | muzyczne | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Zumba Fitness 2 Premiera Wii

15listopada2011

pudełko PL

24lutego2012

producent: Zoë Mode wydawca: Majesco Entertainment wydawca PL: Techland Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Świetne wyniki finansowe pierwszej odsłony Zumba Fitness przekonały Majesco do wydania klasycznej kontynuacji rozwijającej część elementów z pierwowzoru.

Bohaterem gry i jednocześnie przewodnikiem graczy znów jest Beto, któremu tym razem towarzyszą Tanya Beardsley i Gina Grant, instruktorki tańca. Postacie pełnią rolę wirtualnych trenerów i motywatorów, którzy przygotowują odpowiednie treningi i uczą trudniejszych kroków.

Podobnie jak w pierwowzorze, zadaniem użytkowników Wii jest naśladowanie ruchów poruszających się po ekranie kolorowych zarysów ludzi. Deweloper dodał trzydzieści nowych utworów związanych z tańcami Merenge, Samba, Zumba, Indian Pop i Latin Pop. Zumba Fitness 2 oferuje te same tryby rozgrywki, co poprzedniczka. Znowu do wyboru są pojedyncze tańce, zestawy ćwiczeń i moduł wieloosobowy, gdzie grupy znajomych mogą razem ruszać się przed telewizorem.

Grafika nie uległa większym zmianom od poprzedniej części. Twórcy dodali kilkanaście nowych animacji ruchów, nowe areny i popracowali nad efektami specjalnymi towarzyszącymi tańcom. Jest jeszcze bardziej kolorowo i widowiskowo niż podczas zabawy przy pierwowzorze.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Zumba Fitness 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze pojawiają się nagość i/lub zachowania seksualne lub nawiązania do zachowań o charakterze seksualnym.