Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSV
Okładka Little Deviants (PSV)
OkładkaLittle Deviants (PSV)

Little Deviants: Małe Rozrabiaki PSV

Little Deviants

Little Deviants: Małe Rozrabiaki to stworzona z myślą o technicznych możliwościach konsoli PlayStation Vita kolekcja zręcznościowych mini-gierek z tytułowymi stworkami w rolach głównych.

Zręcznościowe | rzeczywistość rozszerzona | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Little Deviants: Małe Rozrabiaki Premiera PSV

17grudnia2011

pudełko PL

22lutego2012

producent: Bigbig Studios wydawca: Sony Interactive Entertainment wydawca PL: Sony Interactive Entertainment Polska Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisyAngielskie napisyAngielskie napisy

Gry podobne do Little Deviants: Małe Rozrabiaki

Die!Die!Die!

Frobisher Says!

Bentley's Hackpack

Little Deviants jest zestawem zręcznościowo-logicznych minigier, które zostały zaprojektowane w taki sposób, by podczas zabawy gracze wykorzystywali wszystkie możliwości techniczne konsoli PS Vita. Za produkcję odpowiada brytyjskie studio Bigbig, które od początku istnienia specjalizuje się w tytułach na konsole przenośne i ma na swoim koncie popularne tytuły przeznaczone na PSP, takie jak Pursuit Force czy MotorStorm: Arctic Edge.

Tytułowymi bohaterami gry są deviants - małe, kolorowe stworki, które w różnych rolach zobaczymy w każdej minigrze wchodzącej w skład Little Deviants. W czasie rozgrywki spotkamy przedstawicieli pięciu typów stworków. Różnią się one nie tylko kolorem, ale również odpornościami, umiejętnościami czy charakterem. Wpływa to znacząco na przebieg rozgrywki i stojące przed nami wyzwania. Większość minigier obsługujemy za pomocą żyroskopów oraz przedniego i tylnego ekranu dotykowego. Przyciski, zgodnie z założeniami twórców, pełnią jedynie funkcję pomocniczą, co ma sprawiać, że zabawa jest nie tylko bardziej przystępna dla nowych graczy, ale też mocniej angażujei zachęca do eksperymentowania z modelem sterowania.

W Little Deviants znajdziemy między innymi:

Dwuwymiarową platformówkę Depth Charge , w której pokierujemy lotem małego devianta. Zanurzymy się w głąb labiryntu podziemnych jaskiń i pieczar, najeżonych różnymi niebezpieczeństwami i przeciwnikami. Gra wykorzystuje żyroskopy.

House of Whacks to zręcznościowa zabawa, w której musimy uderzyć jak najszybciej pojawiające się na krótką chwilę stworki, spoglądające na nas zza otwartych okiennic wielkiego domu. Gra używa zarówno tylnego jak i przedniego panelu dotykowego, ponieważ stworki pokazują się na dwóch rożnych planach: w głębi i od frontu trójwymiarowej posiadłości.

W części gier, dzięki połączeniu internetowemu, możemy konkurować z innymi graczami na całym świecie lub porównywać swoje wyniki z osiągnięciami znajomych.

Ostatnia modyfikacja 17 lutego 2012

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-8  

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 45 głosów czytelników.

Little Deviants: Małe Rozrabiaki cena w dniu premiery: 129,90 PLN

Wymagania wiekowe Little Deviants: Małe Rozrabiaki: Odpowiednia dla każdego wieku.