Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSV
Okładka Frobisher Says! (PSV)

Frobisher Says! PSV

Frobisher Says to zestaw kilkudziesięciu mini gier, prezentujących możliwości konsoli PS Vita. Tytuł odznacza się kolorową i stylową oprawą graficzną oraz wspiera tryb multiplayer.

Zręcznościowe | casual | rzeczywistość rozszerzona | indie | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Vita
Okładka Frobisher Says! (PSV)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSV:

2maja2012

PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Frobisher Says! jest zestawem zróżnicowanych i krótkich mini gier. Producentem tytułu jest niezależne brytyjskie studio Honeyslug, które zajmuje się tworzeniem gier na platformy mobilne, konsole oraz komputery PC.

Zadaniem graczy w Frobisher Says! jest wypełnianie życzeń tytułowego Frobishera, dosyć wymagającego i lekko złośliwego panicza, który na początku każdej z 40 mini gier wykrzykuje swoje zachcianki. Zadania Frobishera są zazwyczaj absurdalne i wymagają od graczy różnych umiejętności - najczęściej spostrzegawczości oraz zręczności. W trakcie zabawy musimy np. mieszać zupy, walczyć z niedźwiedziem czy dostarczać pudding. Gra wykorzystuje praktycznie wszystkie metody sterowania oferowane przez konsolę PS Vita. W zależności od zadania, skorzystamy z żyroskopu, obu ekranów dotykowych, gałek analogowych, a także mikrofonu oraz aparatu fotograficznego. Kilka mini gier wykorzystuje również możliwości technologii rzeczywistości rozszerzonej.

Twórcy przygotowali dwa tryby zabawy. W pierwszym przechodzimy po kolei losowo wybrane mini gry zdobywając punkty. W drugim, naszym zadaniem jest przetrwać jak najdłużej grając w jedną mini grę, nie popełniając przy tym żadnej pomyłki. Tytuł wspiera lokalny tryb multiplayer dla maksymalnie ośmiu osób, które zamieniają się miejscami przed konsolką.

Warto zwrócić uwagę na oprawę graficzną. Każda z mini gier, pomimo swojej prostoty, odznacza się unikalnym stylem graficznym oraz animacjami, przywodzącymi na myśl najlepsze współczesne europejskie i amerykańskie seriale animowane.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   gorące krzesło     Liczba graczy: 1-8  

Wymagania wiekowe Frobisher Says!

odpowiednia dla każdego wieku