Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePSV
Okładka Die!Die!Die! (PSV)
OkładkaDie!Die!Die! (PSV)

Die!Die!Die! PSV

Dwuwymiarowa gra zręcznościowa, w której zwalczamy złośliwe wirusy, krążące w żyłach i arteriach chorego pacjenta. Rozgrywka opiera się na prostym schemacie, gracze kontrolują strzykawkę strzelając z niej płynnym lelkiem w przemieszczające się po ekranie bakcyle.

Zręcznościowe | 2D | polskie | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Die!Die!Die! Premiera PSV

7sierpnia2013

producent: Draw Distance / iFun4all wydawca: Draw Distance / iFun4all Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Die!Die!Die! to prosta dwuwymiarowa gra zręcznościowa, w której staramy się zwalczyć różne infekcje w ciele chorego człowieka. Za produkcję gry odpowiada krakowskie studio iFun4all, które w polskiej branży obecne jest od 2009 roku. Tytuł jest pierwszym projektem zespołu stworzonym z myślą o konsoli PlayStation Vita.

W trakcie rozgrywki wcielamy się w lekarza, próbującego pozbyć się z organizmu pacjenta wszystkich atakujących go wirusów i bakterii. Dokonujemy tego za pomocą strzykawki z koktajlem leków, z łatwością eliminujących najeźdźców. Model rozgrywki jest wyjątkowo prosty. W trakcie zabawy z lewej strony ekranu nadpływają falami różnorakie zarazki, w które wystrzeliwujemy porcje zabójczego medykamentu. Strzykawka umieszczona jest w prawym dolnym rogu ekranu. Jeżeli przeciwnicy dotrą na skraj planszy musimy pożegnać się z potencjalnymi punktami, które mogłyby nam zapewnić. Przebieg gry urozmaicają dodatkowo przeróżne power-upy oraz typy oponentów.

Kampania w Die!Die!Die! podzielona jest na trzy części, reprezentujące układ krwionośny, nerwowy oraz pokarmowy człowieka. W sumie do przejścia mamy 84 poziomy. Twórcy wprowadzili również tryb survival, w którym walczymy z niekończącymi się falami wrogów. Nie zabrakło również zabawy wieloosobowej, korzystającej z opcji gorącego krzesła, a także lokalnego połączenia ad-hoc.

Oprawa graficzna Die!Die!Die! jest co najwyżej poprawna, nie oferując nic czego nie zapewniłby darmo gry na telefony komórkowe, wykorzystujące technologię Flash. To samo można powiedzieć także o nijakiej ścieżce dźwiękowej.

Ostatnia modyfikacja 24 października 2013

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna / gorące krzesło   Liczba graczy: 1-4  

Wymagania wiekowe Die!Die!Die!: Odpowiednia dla każdego wieku.