Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 stycznia 2012, 12:40

autor: Sarge

Wieści ze świata (Batman: Gotham by Gaslight, Gods & Heroes, .hack) 16/1/12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o skasowanej grze Batman: Gotham by Gaslight, terminie premiery Double Fine Happy Action Theater, przejściu produkcji MMO Gods & Heroes na model free-to-play oraz ujednoliconej walucie dla darmowych tytułów od firmy Electronic Arts.

Sniper: Ghost Warrior

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Sniper: Ghost Warrior. Dzieło polskiego studia City Interactive możecie aktualnie nabyć 66% taniej. Produkcja kosztuje 6,79 euro (ok. 30 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Batman: Gotham by Gaslight

Artystka Julie Farell umieściła na łamach własnego bloga zaprojektowane przez siebie elementy menu głównego oraz interfejsu z gry Batman: Gotham by Gaslight. Produkcja była swego czasu tworzona przez zespół Day 1 Studios na podstawie komiksu o tym samym tytule, ale nigdy nie ujrzała światła dziennego. Jedno ze zdjęć pokazuje klawiszologię sugerującą, że Batman: Gotham by Gaslight miał być strzelaniną. Do tej pory wszystkie screeny zostały usunięte z bloga Julie Farell na prośbę Day 1 Studios oraz Warner Bros. Interactive, ale autorka zamieściła tam linki do serwisów, które zdążyły opublikować jej dzieła.

Wieści ze świata (Batman: Gotham by Gaslight, Gods & Heroes, .hack) 16/1/12 - ilustracja #1

Ruin / Warrior’s Lair

Studio Idol Minds poinformowało, że gra Ruin zmieniła tytuł na Warrior’s Lair. Ciekawie zapowiadający się przedstawiciel gatunku RPG akcji zadebiutuje w tym roku na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Obie wersje będą posiadały kompatybilne ze sobą zapisy stanów rozgrywki.

Double Fine Happy Action Theater

Tim Schafer ze studia Double Fine ogłosił datę premiery dla gry Double Fine Happy Action Theater. Ten zestaw minigier wykorzystujących kontroler Kinect ukaże się 1 lutego bieżącego roku na łamach Xbox Live Arcade. Cena pozostaje nieznana.

Gods & Heroes: Rome Rising

Studio Heatwave Interactive poinformowało, że gra MMO Gods & Heroes: Rome Rising niedługo przejdzie na model free to play. Wiąże się to ze zniesieniem abonamentu, a aktualni subskrybenci automatycznie otrzymali za darmo dostęp do wszystkich obszarów w wirtualnym świecie. Wygląda jednak na to, że przed rozpoczęciem darmowej zabawy wciąż będziemy musieli zapłacić za pełną wersję. Tak wynika z informacji przedstawionej na oficjalnej stronie, gdzie podano nową, obniżoną cenę produkcji – 9,99 euro, czyli ok. 44 złotych.

.hack

Na łamach oficjalnej strony magazynu Famitsu pojawiły się pierwsze screeny z nowej gry z serii .hack. Jej akcja będzie rozgrywać się w 2025 roku, czyli rok po wydarzeniach opowiedzianych w filmie .hack//Sekai no Mukou Ni, który w japońskich kinach zadebiutuje 25 stycznia. Wtedy spodziewamy się usłyszeć więcej informacji na temat gry.

Wieści ze świata (Batman: Gotham by Gaslight, Gods & Heroes, .hack) 16/1/12 - ilustracja #2

Źródło: famitsu.com

Fundusze Play4Free

Od 18 stycznia fani gier Battlefield Heroes, Battlefield Play4Free oraz Lord of Ultima będą mogli dokonywać mikropłatności za pomocą tzw. Funduszy Play4Free. Jest to ujednolicona waluta stworzona specjalnie dla tych tytułów, aby gracze nie potrzebowali oddzielnych środków płatniczych do każdej produkcji. W przyszłości obsługę tej funkcjonalności otrzymają kolejne pozycje stworzone w ramach programu Play4Free.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach...

Silent Hill HD Collection

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations

Naval War Arctic Circle

Touch My Katamari (PS Vita)

Alan Wake’s American Nightmare

Soulcalibur V

Armored Core 5

Tiger Woods PGA Tour 13

Nation Red

Samurai Sword Destiny