Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360
Okładka Double Fine Happy Action Theater (X360)
OkładkaDouble Fine Happy Action Theater (X360)

Double Fine Happy Action Theater X360

Zestaw kilkunastu oryginalnych minigier, które mogą zamienić nasze mieszkanie w zbiornik lawy, plan filmowy czy ogród. W zabawach mogą uczestniczyć osoby w każdym wieku. Nie ma w nich wygranych ani przegranych, gracze sami ustalają zasady i cele.

Towarzyskie | Kinect | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Double Fine Happy Action Theater Premiera X360

1lutego2012

producent: Double Fine Productions, Inc. wydawca: Xbox Game Studios / Microsoft Studios

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Double Fine Happy Action Theater

Kinect Sports

Sesame Street: Once Upon a Monster

Kinect Fun Labs

Duble Fine Happy Action Theater to zestaw wielu różnych minigier przeznaczonych dla całej rodziny, które korzystają z kontrolera ruchu Kinect. Producentem gry jest studio Duble Fine, założone przez Tima Schafera, który w latach 90. pracował dla LucasArts przy produkcji kultowych dziś przygodówek, takich jak Grim Fandango, Full Throttle, Monkey Island 2. Samo Duble Fine znane jest z oryginalnych i niekonwencjonalnych tytułów, jak Psychonauts, Brutal Legend, Stacking czy Costume Quest, które zostały wyjątkowo ciepło przyjęte przez branżowych krytyków. Happy Action Theater jest drugim, po Sesame Street: Once Upon a Monster, tytułem dewelopera stworzonym z myślą o młodszych graczach i kontrolerze Kinect.

Minigry przygotowane przez twórców przypominają bardziej serię zabaw, które nie mają żadnego określonego celu, punktacji, ani nie wymuszają na ich uczestnikach rywalizacji. Podobnie jak w wielu innych tytułach przeznaczonych na Kinecta, bądź w grach tanecznych, na ekranie telewizora widzimy obraz z kamery, na który nałożone są tła i trójwymiarowe modele, z którymi można wchodzić w interakcje. Tylko od graczy zależy jakie wyznaczą sobie cele i jak będą poruszać się w środowisku gry. Gra jest wyjątkowo przystępna, nie ma tutaj żadnych przegranych ani wygranych, przez co tytuł nadaje się świetnie na przyjęcia dla dzieci albo na jedną z atrakcji bardziej „dorosłych” imprez.

Wszystkich minigier jest osiemnaście. W jednej z nich cały pokój wypełnia się wirtualną lawą, w której możemy brodzić, w innej balonami, które przebijamy ręką, albo gołębiami reagującymi na nasze ruchy. Możemy również niszczyć budynki i udawać ogromną bestię ze starego filmu sc-fi, zanurzyć się pod wodę, pobawić się na kobiercu kolorowych kwiatów albo wziąć udział w szalonej dyskotece w czasie, której gra, w rytm muzyki, animuje na ekranie naszą sylwetkę.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Klasyfikacja PEGI Double Fine Happy Action Theater

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Double Fine Happy Action Theater Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
  • Kinect