Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3X360
Okładka Tiger Woods PGA Tour 13 (PS3)
OkładkaTiger Woods PGA Tour 13 (PS3)

Tiger Woods PGA Tour 13

Symulator golfa korzystający z licencji sportowych. W tej odsłonie serii twórcy skupili się na ulepszeniu systemu uderzeń i dodaniu paru innych funkcji. Jedną z nowości jest tryb, w którym przeżywamy na nowo ważne wydarzenia z kariery Tigera Woodsa.

Sportowe | golf | PlayStation Move

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Tiger Woods PGA Tour 13 Premiera

27mar2012

X360 PS3

Tiger Woods PGA Tour 13 to symulator jednego z najbardziej znanych i zarazem elitarnych sportów na świecie, czyli golfa. Produkcja przygotowana przez wewnętrzne studio EA Sports jest reklamowana nazwiskiem utalentowanego golfisty Tigera Woodsa, który ma na koncie wiele zdobytych tytułów i wygranych turniejów.

Tiger Woods PGA Tour to cykliczna seria symulatorów, w których z roku na rok nie zmienia się wiele. Za każdym razem twórcy gry starają się jednak wzbogacić ją o nowe funkcje i wyeliminować błędy poprzednich części. Tym razem skupiono się na podrasowaniu mechaniki wykonywania uderzeń, aby dać graczom pełną kontrolę nad zawodnikiem. Zaawansowany system pozwala określić prędkość i styl uderzenia oraz pozycję sportowca.

W samej grze kreujemy i rozwijamy karierę golfisty, podejmując szereg różnych aktywności. Od prostych treningów przechodzimy do turniejów o coraz wyższej stawce. Produkcja została stworzona z wykorzystaniem licencji sportowych, więc fani golfa mogą liczyć obecność prawdziwych zawodów, sportowców (Rory McIlroy, Rickie Fowler, Bubba Watson i inni) oraz instytucji golfowych (Augusta National Golf Club).

Specjalnym dodatkiem w tej części jest możliwość przeżycia na nowo kilku ważnych wydarzeń ze sportowej historii Tigera Woodsa. Niektórych graczy zainteresuje też informacja, że produkcja współpracuje z kontrolerem PlayStation Move. Producent postarał się też o kilka graficznych usprawnień i drobnych poprawek względem edycji ubiegłorocznej. Rozwinięto opcje sieciowe – nowością są tzw. Online Country Clubs, czyli internetowe kluby graczy.

Ostatnia modyfikacja 21 listopada 2014

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran  

Klasyfikacja PEGI Tiger Woods PGA Tour 13

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
X360
PS3