Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3X360
Okładka 3D Ultra MiniGolf Adventures 2 (PS3)

3D Ultra MiniGolf Adventures 2

Druga część serii symulatorów gry w minigolfa. Gracz otrzymuje do wyboru kilka różnych postaci i możliwość stworzenia własnego bohatera. Rozgrywka została podzielona na ponad 50 dołków, umiejscowionych w często zwariowanych sceneriach.

Sportowe

Okładka 3D Ultra MiniGolf Adventures 2 (PS3)

producent: Wanako Games

wydawca: Konami

Strona oficjalna

data premiery gry:

27paź2010

X360

17lis2010

PS3

3D Ultra MiniGolf Adventures 2 kolejna odsłona konsolowego symulatora gry w minigolfa stworzona przez studio Wanako Games.

Zabawę rozpoczynamy od wyboru jednej spośród czterech dostępnych postaci: Willa, Jacka, Terri lub Kat oraz edytowania wybranych cech awatara, takich jak kolor ubrania, włosów czy wygląd używanych piłek golfowych.

Po zakończeniu przygotowań, można przystąpić do gry. Podczas rozgrywki w 3D Ultra MiniGolf Adventures 2 gracz może wbijać golfową piłeczkę do jednego z ponad 50 dołków umieszczonych w kilku zróżnicowanych sceneriach. Wśród z nich znalazły się: Nawiedzony Dwór (Haunted Manor), Szalone Muzeum (Manic Museum) oraz utrzymana w zimowej scenerii Kraina Czarów (Winter Wonderland).

Podobnie jak w poprzedniej części gry, tak i tutaj pola golfowe wypełnione są różnorodnymi, zaskakującymi przeszkodami: ruchomymi platformami, pułapkami, zapadniami i skoczniami.

Ponadto podczas „zaliczania” wirtualnych dołków gracz może znaleźć i wykorzystać maksymalnie dziesięć różnych bonusów (power-ups), które wyposażają postać w nowe umiejętności pozwalające między innymi na niszczenie pojawiających się na polu przeszkód lub nawet sabotowanie poczynań przeciwnika.

Grafika w 3D Ultra MiniGolf Adventures 2 jest kolorowa i miła dla oka. Ponadto twórcy nie zapomnieli o także wpisujących się w te konwencję animacjach i pełnej interaktywności świata gry.

W 3D Ultra MiniGolf Adventures poza trybem dla jednego gracza dostępny jest także multiplayer. Może w nim rywalizować ze sobą na wirtualnych polach maksymalnie do czterech graczy jednocześnie.

Autorzy gry nie zapomnieli także o udostępnieniu graczom rozbudowanego edytora własnych map, pozwalającego na stworzenie od podstaw pola golfowego i wypełnieniu go najróżniejszymi przeszkodami i bonusami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-4  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do 3D Ultra MiniGolf Adventures 2

Klasyfikacja PEGI 3D Ultra MiniGolf Adventures 2

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra może przestraszyć młodsze dzieci. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PS3
X360