Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2012, 14:45

autor: Sarge

Wieści ze świata (Ninja Gaiden 3, The Sims 3, Epic Mickey 2) 7/3/12

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wersji demonstracyjnej Tiger Woods PGA Tour 13, możliwej zapowiedzi platformówki Epic Mickey 2, przepustce Online Pass do gry Ninja Gaiden 3, a także steamowej promocji na The Sims 3.

Dead Horde

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Dead Horde. Dzieło studia DnS Development możecie aktualnie nabyć 75% taniej. Produkcja kosztuje 2,24 euro (ok. 9 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Ninja Gaiden 3

Firma Tecmo Koei potwierdziła serwisowi Joystiq, że gra Ninja Gaiden 3 będzie wyposażona w przepustkę Online Pass. Oznacza to, że chcąc zagrać w trybie multiplayer zostaniemy zmuszeni wykorzystać kod obecny w pudełkach z najnowszą produkcją studia Team Ninja. Online Pass będzie można również zakupić osobno za pośrednictwem Xbox Live oraz PlayStation Network.

Wieści ze świata (Ninja Gaiden 3, The Sims 3, Epic Mickey 2) 7/3/12 - ilustracja #1

Epic Mickey 2

Studio Junction Point rozesłało do wybranych przedstawicieli prasy wiadomość z informacją, że 27 marca Warren Spector ujawni pierwsze szczegóły na temat jego nowego, „epickiego” projektu. Deweloper ma na swoim koncie m.in. platformówkę Epic Mickey, więc pojawia się nadzieja na zapowiedź kontynuacji tego tytułu.

Wii U

David Coghlan potwierdził, że tytuły na nadchodzącą konsolę Wii U będą mogły obsługiwać technologię Havok, o ile oczywiście wybrani producenci zdecydują się na jej implementację. Przypomnijmy, że silnik Havok pozwala na wykorzystanie zaawansowanej fizyki w grach wideo.

ROCCAT Power-Grid

Rozpoczęły się zapisy na beta testy darmowej aplikacji ROCCAT Power-Grid. Pozwoli ona połączyć się ze swoim komputerem z poziomu smartfona z systemem operacyjnym iOS. Użytkownicy ROCCAT Power-Grid będą mogli zarządzać sieciową komunikacją (Facebook, Skype, TeamSpeak itd.), monitorować statystyki peceta, czy kontrolować jego ustawienia dźwięku. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.

Tiger Woods PGA Tour 13

Wczoraj w usłudze Xbox Live zadebiutowała wersja demonstracyjna gry Tiger Woods PGA Tour 13. Przez pierwszy tydzień demo będzie dostępne wyłącznie dla posiadaczy konta Gold. Dzisiaj po południu powinno się ukazać także na łamach europejskiego PlayStation Network.

Wieści ze świata (Ninja Gaiden 3, The Sims 3, Epic Mickey 2) 7/3/12 - ilustracja #2

The Sims 3

W promocji Midweek Madness na platformie Steam znalazła się gra The Sims 3. Produkcję studia Maxis możecie nabyć 66% taniej za 15,29 euro (ok. 64 zł). Oferta zakończy się w nocy z czwartku na piątek o godzinie 1:00.

Sega / Marvel

TQ Jefferson (wiceprezes Marvela) powiedział w wywiadzie dla serwisu The Hollywood Reporter, że nie ma żadnych planów dotyczących kolejnych gier na podstawie uniwersum Marvela wydawanych przez firmę Sega. Nie podano powodów zerwania współpracy lub nowego wydawcy, który mógłby zająć się wydawaniem produkcji ze znanymi bohaterami komiksów w rolach głównych.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: