Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2012, 13:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Medal of Honor: Warfighter w pełnej polskiej wersji językowej. Więcej informacji na temat fabuły i trybu multiplayer

Deweloper gry Medal of Honor: Warfighter ujawnił więcej informacji na temat fabuły, trybu multiplayer oraz Limitowanej Edycji swojej produkcji. Tytuł zadebiutuje w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej.

Studio Danger Close ujawniło kilka nowych informacji dotyczących gry Medal of Honor: Warfighter, która wczoraj doczekała się potwierdzenia dokładnej daty premiery. Dowiedzieliśmy się więcej m.in. na temat fabuły oraz trybu multiplayer. Z kolei rodzimy dystrybutor potwierdził, że tytuł ukaże się w naszym kraju w pełnej polskiej wersji językowej.

W SKRÓCIE:
  • Preacher głównym bohaterem kampanii dla jednego gracza.
  • Elitarne jednostki z dwunastu krajów w trybie multiplayer.
  • Snajper z jednostki U.S. Navy SEAL dla posiadaczy Limitowanej Edycji gry.
  • Pełna polska wersja językowa.

Medal of Honor: Warfighter opowie historię Preachera – jednego z żołnierzy amerykańskiego oddziału Tier 1, który po powrocie do domu zdaje sobie sprawę, że jego życie rodzinne rozpada się. Bohater stara się odbudować dawne relacje z bliskimi i uratować swoje małżeństwo, ale jego przeszłość nie daje mu o sobie zapomnieć. Świat znowu staje na skraju zagrożenia, gdy pojawia się ryzyko wybuchu śmiercionośnych bomb PETN. Preacher i jego dawni koledzy ponownie ruszają do akcji, aby rozwiązać ten problem.

Jak wiemy z poprzednich doniesień, kampania dla jednego gracza będzie bardziej osobista i stonowana w stosunku do tego, co widzimy choćby w serii Call of Duty. Zespół Danger Close postara się również o odpowiednie dopracowanie trybu multiplayer, gdzie zagramy jako członkowie jednej z dwunastu elitarnych jednostek znanych na całym świecie. Potwierdzono obecność m.in. polskiego GROM-u, niemieckiego KSK, brytyjskiego SAS oraz australijskiego SASR.

Produkcja jest w całości tworzona przez studio Danger Close umiejscowione w Los Angeles. W jego skład wchodzą czołowi twórcy mający swój udział w dewelopingu poprzedniej odsłony serii. Dodatkowo skład został wzmocniony byłymi pracownikami EA DICE, Treyarch i kilku innych liczących się deweloperów. Ma to zagwarantować odpowiednio wysoki poziom nadchodzącego tytułu.

Osoby, które zdecydują się zamówić grę przed premierą, automatycznie zostaną wyposażeni w Limitowaną Edycję. Jej użytkownicy otrzymają natychmiastowy dostęp do snajpera z jednostki U.S. Navy SEAL, którym będzie można pokierować w trybie multiplayer. Podobno w normalnych warunkach na jego odblokowanie musielibyśmy poświęcić ok. 40 godzin spędzonych na sieciowych potyczkach.

Medal of Honor: Warfighter zadebiutuje 25 października bieżącego roku w Europie na PC, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Gra zostanie wydana w naszym kraju przez firmę Electronic Arts Polska w pełnej polskiej wersji językowej (dubbing) na wszystkich platformach sprzętowych.