Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 marca 2012, 20:04

autor: Olek

Pierwszy zwiastun Medal of Honor: Warfighter. Premiera gry w Polsce 25 października

Zgodnie z oczekiwaniami, podczas trwającej Konferencji Deweloperów Gier (GDC) w San Francisco sypnęło zapowiedziami i zwiastunami. Koncern Electronic Arts skorzystał z okazji i ujawnił pierwszy trailer Medal of Honor: Warfighter. Poznaliśmy też oficjalny termin premiery gry.

Pierwszy zwiastun Medal of Honor: Warfighter. Premiera gry w Polsce 25 października - ilustracja #1

O zwiastunie Medal of Honor: Warfighter powiedzieć można wszystko poza tym, że obfituje w informacje. W trwającym blisko 1,5 minuty materiale wideo, fragmenty gameplay'a liczą góra 15 sekund, pełnych huku, wystrzałów i eksplozji. Konkrety to jednak start pre-orderu na limitowaną edycję dzieła studia Danger Close, a także wyznaczona na 23 października data premiery w USA i 25 na terenie Europy (w tym w Polsce).

Warto też zwrócić uwagę na migające czerwone kropki na mapie świata, które reprezentują miejsca, jakie najprawdopodobniej przyjdzie odwiedzić w trakcie gry (m.in. prowincja Basilian na Filipinach i pirackie miasto u wybrzeży Somali). Polskich graczy może zaciekawić potwierdzenie wcześniejszych doniesień na temat obecności jednostki GROM w gronie 12 elitarnych oddziałów specjalnych, których członkami można będzie zostać w zabawie trybu multiplayer.

Przypomnijmy, że nowa odsłona serii Medal of Honor zapowiedziana została przed dwoma tygodniami. Dowiedzieliśmy się wówczas, że za deweloping MoH: Warfighter odpowiada ekipa studia Danger Close, a sama gra bazować będzie na silniku Frostbite 2, znanym chociażby z Battlefield 3. Tytuł wydany zostanie w wersjach na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.