Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2012, 09:26

autor: Jaxa

Co znajdziemy w nadchodzących aktualizacjach?

Zastanawiacie się, kto zdominuje następne dodatki The Old Republic? Jakie miejsca przyjdzie wam zwiedzić i z kim walczyć? Dzięki serwisowi Torhead możemy uchylić wam rąbka tajemnicy. SPOILERY!

Co znajdziemy w nadchodzących aktualizacjach? - ilustracja #1

Autorom strony Torhead.com udało się dotrzeć do przecieków dotyczących nadchodzących aktualizacji gry Star Wars: The Old Republic. Z opublikowanych na ich stronie informacji można dowiedzieć się wielu szczegółów dotyczących fabuły dodatków zaplanowanych przez BioWare na najbliższe miesiące.

UWAGA! Niniejszy tekst zawiera SPOILERY! Lektura na własną odpowiedzialność!

Na pierwszy plan w nadchodzących dodatkach wychodzą Dread Masters, czyli grupa sześciu renegackich Lordów Sith. W trakcie Wielkiej Wojny Galaktycznej byli postrachem Marynarki Republiki, lecz ostatecznie udało się ich powstrzymać grupie Jedi. Oficjalnie zostali zabici, lecz tak naprawdę umieszczono ich na Belsavis, skąd następnie zostali odbici przez swych imperialnych sojuszników.

Aktualizacja 1.2

W zbliżającej się aktualizacji przyjdzie nam między innymi wrócić na Corelię, gdzie obie frakcje zetrą się w walce o Czarna Dziurę, wybrać się w misję zwiadowczą na Lost Isle (Flashpoint) oraz na planetę Denova, gdzie znajduje się nowa Operacja Explosive Conflict.

Aktualizacja 1.3

W aktualizacji 1.3 będziemy mogli przyłączyć do naszej drużyny nowego Towarzysza. Będzie nim wersja rozwojowa wiernego towarzysza Revana i Wygnanki - HK51. Oprócz tego w trakcie nowego Flashpointu (prawdopodobny tytuł Titans of Industry) odwiedzimy siedzibę korporacji Czerka Technology i pomożemy droidom Gree w walce z Dread Masters w nowej Operacji Terror from Beyond.

Aktualizacja 1.4

W kolejnej aktualizacji zwiedzimy Varl – rodzimą planetę Huttów. Okazuje się bowiem, że Huttowie zawarli tajny sojusz z Dread Masters i powstrzymać ich mogą tylko bohaterowie Republiki i Imperium. A wszystko to w Operacji Scum and Villany.

Aktualizacja 1.5

W ostatniej aktualizacji, na temat której pojawiły się przecieki, czeka nas wyprawa na Rakata Prime i powstrzymanie planów Dread Masters mających na celu zdobycie superbroni, niszczyciela planet o nazwie Agieus. Spróbujemy również powstrzymać renegackiego imperialnego władykę we Flashpoincie The Imperial Warlord, a w Operacji Dread Masters stoczymy walkę z tytułowymi Lordami Sith... ale czy ostateczną?