Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCX360PS3
Okładka Assassin's Creed: Revelations - The Lost Archive (PC)
OkładkaAssassin's Creed: Revelations - The Lost Archive (PC)

Assassin's Creed: Revelations - Zaginione archiwum

Assassin's Creed: Revelations - The Lost Archive

Jeden z pakietów DLC do zręcznościowej gry akcji Assassin’s Creed Revelations od firmy Ubisoft. The Lost Archive pozwala lepiej poznać przeszłość Lucy Stillman oraz Obiektu 16, czyli tajemniczego asasyna, podobnie jak Desmond Miles wywodzącego się od Ezia Auditore da Firenze.

To jest dodatek do gry Assassin's Creed: Revelations.

Akcji | TPP | science fiction | skradanki | sandbox | renesans | historyczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Assassin's Creed: Revelations - Zaginione archiwum Premiera

28lut2012

PC X360 PS3

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Gry podobne do Assassin's Creed: Revelations - Zaginione archiwum

Assassin's Creed II

Prince of Persia: Zapomniane Piaski

Thief

The Lost Archive to kolejny dodatek DLC do gry Assassin’s Creed Revelations. Tym razem twórcy oddali do dyspozycji rozwinięcie historii znanej z podstawowej wersji produkcji studia Ubisoft Montreal. Rozszerzenie pozwala dokładniej poznać podłoże fabularne serii, a jednocześnie oferuje dodatkowe godziny rozrywki. Całość została wzbogacona o kilka pomniejszych nowości do poszczególnych trybów zabawy. DLC jest rozprowadzane wyłącznie za pośrednictwem cyfrowej dystrybucji.

The Lost Archive pozwala poznać przeszłość Lucy Stillman oraz Obiektu 16, czyli tajemniczego asasyna znanego też jako Clay Kaczmarek. Kojarzyć mogą go osoby, które ukończyły podstawową wersję gry, a nowe misje z nim w roli głównej rzucają więcej światła na jego historię. Jest to potomek Ezio Auditore de Firenze, jednocześnie spokrewniony z Desmondem i królową Izabellą. Miał również przodków w bitwie pod Gettysburgiem oraz Forum Romanum. Z kolei Lucy to członkini Zakonu Asasynów, doskonale znana z poprzednich odsłon serii.

Rozgrywka w tym rozszerzeniu koncentruje się na zadaniach mających miejsce w Animusie – urządzeniu do projekcji wirtualnej, pozwalającym na odczytywanie genetycznej pamięci człowieka i przenoszenie go w miejsca imitujące rzeczywistość. Autorzy postarali się o odpowiednią narrację fabuły, a większość misji skupia się na rozwiązywaniu łamigłówek i pokonywaniu kolejnych sekcji platformowych. Ukończenie The Lost Archive przeciętnemu graczowi może zająć ok. dwóch godzin.

Dodatek przynosi ze sobą również kilka pomniejszych nowości. Wśród nich znajdujemy dodatkową misję (Vlad the Impaler Prison), trzy stroje do kampanii dla jednego gracza (Ezio Turkish Assassin Armour, Altair Robe, Armour of Brutus), tyle samo postaci do trybu multiplayer (The Crusader, Ottoman Jester, Ottoman Doctor) oraz zwiększenie pojemności ekwipunku dla broni palnej, kuszy i bomb. Tytuł korzysta z silnika graficznego Anvil, na którym pracowała także podstawowa wersja gry.

Ostatnia modyfikacja 27 listopada 2014

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 320 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Assassin's Creed: Revelations - Zaginione archiwum

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Assassin's Creed: Revelations - Zaginione archiwum Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.6 GHz
  • 1.5 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza)
  • 12 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
  • łącze internetowe
PC
X360
PS3