Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePCPSPPS2NDSX360PS3Wii
Okładka Major League Baseball 2K12 (PC)
OkładkaMajor League Baseball 2K12 (PC)

Major League Baseball 2K12

MLB 2K12

Major League Baseball 2K12 to kolejna odsłona cyklu gier sportowych od 2K, symulujących rozgrywki amerykańskiej ligi baseballowej.

Sportowe | baseball

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Major League Baseball 2K12 Premiera

6mar2012

PC PS2 X360 PS3 PSP NDS Wii

Major League Baseball 2K12 jest jedenastą grą z popularnej serii Major League Baseball, która od 2004 roku przenosi ten cieszący się ogromną popularnością w Stanach Zjednoczonych sport w świat elektronicznej rozrywki. Podobnie jak poprzednie części, edycja z 2012 roku wykorzystuje oficjalną licencję głównej amerykańskiej ligi baseballowej (Major League Baseball), co pozwala m.in. na wykorzystanie nazw obecnych w lidze zespołów oraz nazwisk grających w niej zawodników. Oprócz możliwości wcielenia się w głównych herosów uwielbianego w Ameryce Północnej sportu, 2K Sports wprowadziło liczne, uprzyjemniające grę mechanizmy rozgrywki – niektóre znane są osobom zaznajomionym z poprzednimi częściami cyklu, inne natomiast są zupełnie nowe i oryginalne.

Największą nowością w MLB 2K12 jest tryb MLB Today Season, który pozwala graczowi na wybranie określonej drużyny z Major League Baseball i ukończenie sezonu w tym samym tempie, co prawdziwy zespół. W tym trybie możemy rozgrywać spotkania w tym samym dniu, co jego ulubieni baseballiści, oraz porównywać statystyki cyfrowych graczy z umiejętnościami ich rzeczywistych odpowiedników. Co więcej, ten sposób zabawy pozwala nie tylko na śledzenie wzlotów i upadków prawdziwej drużyny, ale także na zestawianie ich z sukcesami i porażkami zespołu prowadzonego przez gracza.

Natomiast dzięki narzędziu My Player można stworzyć od podstaw zawodnika pasującego idealnie do roli, jaką przyjdzie mu grać na boisku. Wpływ na jakość gry naszego sportowca na określonej pozycji ma szereg statystyk, które można zwiększać lub zmniejszać w zależności od potrzeb i uznania.

Z poprawek, które twórcy wprowadzili do MLB 2K12, wymienić należy m.in. ulepszenie mechanizmów odbijania i rzucania piłki (co pozwala na zwiększenie kontroli gracza nad tym, co dzieje się na boisku) oraz bardziej inteligentną SI zawodników. Wprowadzono także całkowicie nowe (i poprawiono już istniejące) animacje baseballistów, a także dodano ponad 80 godzin komentarzy, które na bieżąco dostosowują się do sytuacji w grze.

Ostatnia modyfikacja 1 marca 2012

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1 - 4  

Ocena użytkowników: 6,1 / 10 na podstawie 31 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Major League Baseball 2K12: Odpowiednia dla każdego wieku.

Major League Baseball 2K12 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 2.8 GHz
  • 512 MB RAM (1 GB – Vista/7)
  • karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza)
  • 8.5 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
X360
PS3
Wii
PSP
PS2
NDS
PC