Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 maja 2015, 14:54

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Wieści ze świata (2K Games, Lords of the Fallen, SOMA) 26/5/15

Dziś piszemy m.in. o nieujawnionym projekcie 2K Games pt. Advent, zapowiedzi Lords of the Fallen: Game of the Year Edition oraz nowym zwiastunie gry SOMA. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Promocja dnia (do godziny 19:00 w środę, 27.5):

 1. EVE Online Core Starter Pack – obniżka 75% – 4,99 euro (ok. 21 zł), WWW

Oferty tygodniowe (do godziny 19:00 w poniedziałek, 1.6) – obniżka cen 150 tytułów, WWW

2K Games

Firma 2K Games, wydawca takich serii, jak Sid Meier's Civilization czy Borderlands, zdradziła istnienie tajemniczego projektu o nazwie Advent. Wygląda to na grę osadzoną w dystopijnym uniwersum science fiction. Wpis na Twitterze odsyła do spreparowanej strony fikcyjnej firmy ADVENT, obiecującej świat wolny od głodu, bólu, chorób i wojen – aczkolwiek widoczne tam animacje zwiastują, że coś najpewniej pójdzie nie tak. Pod tym samym adresem można się zapisać do newslettera 2K Games. Poniżej znajdziecie pierwsze grafiki koncepcyjne:

2K Games prezentuje swój nowy projekt
2K Games prezentuje swój nowy projekt
Futurystyczne miasto raczej nie zapewni obiecywanej świetlanej przyszłości
Futurystyczne miasto raczej nie zapewni obiecywanej świetlanej przyszłości
Czym okaże się Advent?
Czym okaże się Advent?

Lords of the Fallen

Lords of the Fallen pojawi się w wersji Game of the Year Edition. Wzbogacone wydanie ma zawierać wszystkie dotychczasowe dodatki DLC, w tym Ancient Labyrinth, oraz kilka nowych broni i pancerzy. Lords of the Fallen: Game of the Year Edition ukaże się 26 czerwca na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

SOMA

Studio Frictional Games (twórcy serii Penumbra i Amnesia: The Dark Descent) opublikowało nowy zwiastun gry SOMA osadzonej w klimatach horroru. W odróżnieniu od wcześniejszych trailerów, ten powstał przy udziale aktorów (a raczej aktorki). SOMA ma się ukazać jesienią bieżącego roku na PC i PlayStation 4.

EverQuest

Fani EverQuest mają okazję zobaczyć, jak gra wyglądała zaraz po premierze w 1999 roku, dzięki specjalnemu serwerowi o nazwie Ragefire. Pozwala on rozpocząć rozgrywkę od podstaw w oryginalnym środowisku, jakim zapamiętali je najstarsi weterani kultowego MMO, tzn. pozbawionym zawartości dodawanej przez lata w przeróżnych dodatkach. Jedyną różnicą jest pozostawienie licznych aktualizacji, usprawniających rozgrywkę. Z czasem, gdy gracze ukończą wszystkie dostępne raidy, możliwe będzie wprowadzenie wybranego dodatku i przeżywanie starych przygód na nowo. Więcej informacji na ten temat zamieszczono w na forum gry.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

 1. Nihilumbra
 2. Lara Croft: Relic Run
 3. Kaiju-A-GoGo
 4. Resident Evil Zero HD
 5. Hatred
 6. What Remains of Edith Finch
 7. LEGO Jurassic World
 8. Lethal Tactics
 9. Arizona Sunshine
 10. Yesterday
 11. Hoplite
 12. Carmageddon
 13. The Incredible Adventures of Van Helsing III

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

 1. The Incredible Adventures of Van Helsing III zwiastun na premierę
 2. Total War: Arena trailer
 3. Moonrise Early Access trailer