Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka TASTEE: Lethal Tactics (PC)
OkładkaTASTEE: Lethal Tactics (PC)

TASTEE: Lethal Tactics PC

Lethal Tactics

Turowa gra strategiczna autorstwa studia SkyBox Labs, znanego z odświeżonych wersji Rise of Nations oraz Age of Mythology. TASTEE: Lethal Tactics koncentruje się na starciach dwóch drużyn doskonale wyszkolonych żołnierzy.

Strategiczne | turowe | współczesne konflikty

Kolekcja gier
Obserwuj grę

TASTEE: Lethal Tactics Premiera PC

10maja2016

Steam

10maja2016

producent: SkyBox Labs wydawca: SkyBox Labs Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do TASTEE: Lethal Tactics

Blood Bowl

Frozen Cortex

Frozen Synapse

TASTEE: Lethal Tactics to pecetowa strategia z turowym systemem walki. Grę opracowało znane z odświeżonych wersji Rise of Nations i Age of Mythology studio Skybox Labs.

Produkcja koncentruje się na starciach rozgrywanych pomiędzy dwiema niewielkimi grupami doskonale wyszkolonych żołnierzy. Obie strony wydają rozkazy jednocześnie, a następnie biernie patrzą, jak ich komendy są realizowane w tym samym czasie. W rezultacie wygrana wymaga przewidywania ruchów przeciwnika, a nie jedynie reagowania na nie.

W skład każdego oddziału wchodzi sześciu żołnierzy, których wybieramy z postaci reprezentujących cztery klasy. Gunman wyposażony jest w zdolności zwiadowcze i specjalizuje się w walce na średnie dystanse. Bomber wykorzystuje różnorodne typy granatów, Shotgunner jest mistrzem walki w zwarciu, a Sniper spokojnie zdejmuje wrogów z daleka. Każdy bohater ma kilka umiejętności specjalnych, a zwycięstwa wymagają sprawnego koordynowania działań i zdolności wszystkich żołnierzy.

Choć całość nastawiona jest na tryb multiplayer, to dostępna jest się także opcja zagrania przeciwko sztucznej inteligencji w pojedynczych potyczkach typu skirmish. TASTEE: Lethal Tactics oferuje atrakcyjną trójwymiarową grafikę, a dodatkową zaletą silnika jest możliwość niszczenia wielu elementów otoczenia, np. osłon, za którymi chowają się przeciwnicy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 8.5 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe TASTEE: Lethal Tactics: 12+

TASTEE: Lethal Tactics Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Intel Core 2 Duo E6600 2.4 GHz/AMD Athlon 64 X2 5600+ 2.8 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB GeForce 220/Radeon 4550 lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows Vista