Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 19 czerwca 2007, 13:45

Wiedźmin - pierwsze próbki głosu Geralta

Twórcy Wiedźmina, zespół CD Projekt Red, udostępnili pierwsze próbki głosu głównego bohatera gry! Próbki są na razie w angielskiej wersji językowej, wkrótce jednak należy się spodziewać sampli z wersji polskiej.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta / wydawcy / dystrybutora produktu i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Twórcy Wiedźmina, zespół CD Projekt Red, udostępnili pierwsze próbki głosu głównego bohatera gry! Próbki są na razie w angielskiej wersji językowej, wkrótce jednak należy się spodziewać sampli z wersji polskiej. W oczekiwaniu na pierwsze słowa Geralta po polsku, posłuchajcie jak brzmi jego głos w wersji angielskiej.

CD Projekt oraz CD Projekt Red przy wyborze aktorów podkładających głosy postawiły przede wszystkim na profesjonalizm i właściwą barwę głosu. W castingach (polskim i angielskim) wzięło udział po kilkadziesiąt osób - i to do głosu samego tylko Geralta! Znane nazwiska z zasady nie były brane pod uwagę, by postać nie była kojarzona z konkretnym aktorem, a ton głosu jak najlepiej pasował do głównego bohatera.

Próbki są do ściągnięcia pod adresem: http://www.thewitcher.com/community/