Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 października 2016, 11:16

autor: Vergil

Weekend z Deep Silver na Steam — przeceniona seria Risen i inne

Choć firma Deep Silver nie należy do branżowych gigantów, ma w swoim portfolio wiele znanych i lubianych marek. Dlatego też wielu z Was z pewnością ucieszy się na wieść, że na Steamie rozpoczęła się wyprzedaż gier tego wydawcy — na promocję załapały się między innymi serie Saints Row i Risen.

Katalog firmy Deep Silver obfituje w znane i lubiane tytuły. Marek pokroju Saints Row, Risen, Metro, czy Dead Island nikomu nie trzeba przedstawiać, a jeśli zamierzaliście w najbliższym czasie uzupełnić swoje kolekcje o brakujące produkcje, teraz nadarza się doskonała okazja. Na Steamie rozpoczął się bowiem Weekend z Deep Silver — wyprzedaż potrwa do poniedziałku 17 października do godziny 19:00 czasu polskiego, a w promocyjnych cenach zakupić można zarówno całe serie gier, jak i pojedyncze tytuły.

Na promocję załapała się między innymi seria Risen. - Weekend z Deep Silver na Steam — przeceniona seria Risen i inne - wiadomość - 2016-10-14
Na promocję załapała się między innymi seria Risen.

Wybrane promocje:

Pełną ofertę znajdziecie w tym miejscu.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.