Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 maja 2009, 11:20

autor: Michał "ziooleck" Zieliński

Weekend z darmowym Unreal Tournament III

Unreal Tournament III bez wahania można zaliczyć do jednej z najpopularniejszych strzelanin sieciowych. Masa turniejów, niezliczone rankingi i, przede wszystkim, rzesze użytkowników bez trudu napędzają machinę przygotowaną przez Epic Games. By jeszcze bardziej poszerzyć grono odbiorców, twórcy zdecydowali po raz kolejny udostępnić tytuł całkowicie za darmo.

Unreal Toournament 3 bez wahania można zaliczyć do jednej z najpopularniejszych strzelanin sieciowych. Masa turniejów, niezliczone rankingi i, przede wszystkim, rzesze użytkowników bez trudu napędzają machinę przygotowaną przez Epic Games. By jeszcze bardziej poszerzyć grono odbiorców, twórcy zdecydowali po raz kolejny udostępnić tytuł całkowicie za darmo.

Niecodzienna promocja odbędzie się za pośrednictwem Steamu. Już jutro każdy z zainteresowanych będzie mógł pobrać Unreal Tournament III Black zupełnie bezpłatnie. Darmowa rozgrywka obejmie okres całego weekendu, podczas którego odbędą się specjalnie przygotowane rozgrywki. Warto dodać, że podczas ostatniej akcji tego typu UTIII bił wszystkie rekordy popularności. Wystarczy napisać, że liczba aktywnych graczy wzrosła o ponad 2000%. Biorąc pod uwagę ilość wcześniej sprzedanych kopii tytułu (grubo ponad milion sztuk), otrzymujemy liczbę, która może przyprawić o zawrót głowy.

Weekend z darmowym Unreal Tournament III - ilustracja #1

Na uwagę zasługuje fakt, że udostępniona wersja Unreal Tournament III będzie zawierać patch 2.1 oraz dodatek w postaci Titan Pack. Jest to masywny bonus, który zadowoli każdego miłośnika futurystycznych zmagań. Dzięki niemu gra rozszerza się o tony udoskonaleń oraz kilka nowych opcji. Wśród nich tytułowy Titan Mutator, który po naładowaniu umożliwia transformację w monstrum obdarzone nowymi umiejętnościami i siejącą spustoszenie wyrzutnią rakiet. Oprócz tego wraz z dodatkiem zyskujemy tryby Greed i Betrayal, zaprojektowane od podstaw mapy, wóz bojowy Stealthbender oraz arsenał nowych broni i szereg niespotykanych dotąd postaci. Co więcej, DLC wprowadza do zabawy ponad 50 osiągnięć, które tylko czekają na to, by je odkryć. Kto podejmie wyzwanie i zdobędzie wszystkie w ciągu trzech dni?