Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2006, 15:17

autor: Krooliq

We wrześniu otworzymy Sezon na misia

W styczniu zeszłego roku pisaliśmy, że koncern Ubisoft podpisał kontrakt z Sony Pictures Consumer Products, na mocy którego miał zając się produkcją gier opartych o dwa animowane filmy z wytwórni Sony Pictures Animation. Wśród zapowiadanych wówczas tytułów znalazł się Open Season. Od tamtej pory sprawa przycichła i nie mieliśmy żadnych nowych wiadomości na temat w/w produkcji, aż do dziś.

W styczniu zeszłego roku pisaliśmy, że koncern Ubisoft podpisał kontrakt z Sony Pictures Consumer Products, na mocy którego miał zając się produkcją gier opartych o dwa animowane filmy z wytwórni Sony Pictures Animation. Wśród zapowiadanych wówczas tytułów znalazł się Open Season. Od tamtej pory sprawa przycichła i nie mieliśmy żadnych nowych wiadomości na temat w/w produkcji, aż do dziś. Ubisoft właśnie poinformował, że debiut rynkowy gry Open Season został zaplanowany na połowę września bieżącego roku, czyli na dwa tygodnie przed premierą obrazu kinowego, który na światowy wielki ekran wejdzie 29 września (w Polsce 13 października).

Fabuła zarówno filmowego, jak i „growego” Sezonu na misia (tak ten tytuł brzmi u nas) opowiada o perypetiach udomowionego niedźwiedzia grizzly o imieniu Boog oraz upartego, jednorogiego jelenia Elliota, którzy wspólnie starają się przeżyć w lesie w czasie sezonu łowieckiego.

Gra zaoferuje nam możliwość wcielenia się w obu, w/w bohaterów, a podczas rozgrywki spotkamy wszystkie postaci, znane z wielkiego ekranu, np. strażniczkę lasu Beth. Do odstraszania złych myśliwych posłuży nam „arsenał broni”, w stylu bomby ze skunksa, miotacze z królików i wiele innych. Ponadto program zaoferuje możliwość zmierzenia się z innymi użytkownikami (do 4 graczy jednocześnie) w szeregu mini-gier. A całość wzbogaci oczywiście solidna dawka humoru.

Wirtualna adaptacja Sezonu na misia ukaże się w wersjach przeznaczonych na popularne platformy sprzętowe. Które dokładnie – na razie nie zdradzono.

Poniżej zamieszczamy pierwsze screenshoty z gry.

We wrześniu otworzymy Sezon na misia - ilustracja #1
We wrześniu otworzymy Sezon na misia - ilustracja #2
We wrześniu otworzymy Sezon na misia - ilustracja #3
gry