Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Licomp Empik Multimedia Press Release" 25 kwietnia 2003, 12:58

Virtual Skipper 2, Grandia 2 - premiery

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Dziś także do sprzedaży trafi profesjonalny symulator żeglugi – „Virtual Skipper 2”, o którym można powiedzieć, że jest wyjątkowym produktem. Nie tylko oferuje szeroki zakres wiernie odwzorowanych regat, ale także jest jedynym na polskim rynku symulatorem żeglugi. Warto tu wspomnieć o współpracy merytorycznej z ekspertami w tej dziedzinie sportu, jak Robert Janecki (zdobywca Pucharu Polski na jachcie „VW PASSAT” w klasie 730 w roku 2002; dwukrotny zdobywca Grand Prix w klasie 730 w latach 2001, 2002; uczestnik wokółziemskich regat „THE RACE” na katamaranach Warta-Polpharma) i redaktorzy magazynu „Rejs”, którzy w znaczący sposób wpłynęli na jakość (terminologia, słownictwo) polskiej wersji językowej. To była wielka praca i jesteśmy przekonani, że każdy wprawny żeglarz od razu dostrzeże jej profesjonalne wykonanie. Natomiast amatorzy regat docenią wartość dydaktyczną „Virtual Skipper 2”, bo zadaniem tego symulatora jest odwzorowanie rzeczywistych sytuacji, działań, komend podczas żeglugi po morzach i ocenach świata. Cena polskiej wersji gry „Virtual Skipper 2” to 99 zł. W salonach sieci EMPIK dodatkowo na nabywców „Virtual Skipper 2” czeka specjalna składanka szant zespołu „Spinakery”.

Virtual Skipper 2, Grandia 2 - premiery - ilustracja #1

Trzecim z kolei tytułem, który dziś wchodzi do sprzedaży za sprawą dystrybucji firmy LEM jest „Grandia II”, znany RPG, który przeniesie graczy w przepiękny świat magii i złych mocy, w rzeczywistość, w której rozpęta się walka dobra ze złem. „Grandia II” daje nieograniczone wręcz możliwości rozwoju bohaterów w elastycznym systemie walki RPG i wiele godzin zabawy czerpiącej z klasyki gatunku. Cena gry (angielska wersja językowa) to 39 zł.

Virtual Skipper 2, Grandia 2 - premiery - ilustracja #2