Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 8 kwietnia 2003

I.G.I 2: Covert Strike - poradnik

Sznur, 8 kwietnia 2003, 18:10

W dziale poradników rozpoczynamy publikację opisu przejścia taktycznej gry akcji I.G.I 2: Covert Strike. Dokładnie zilustrowana solucja koncentruje się głównie na wypełnianiu wszystkich celów misji. Za względu na znacznie poprawione AI oraz losowe pojawianie się żołnierzy w trakcie wykonywania misji, autor uwzględnił w opisie tylko tych przeciwników, którzy znajdują się na mapie w momencie rozpoczęcia zadania.

Dodatkowe mapy do Island Thunder na konsolę Xbox

ComCo, 8 kwietnia 2003, 16:57

Korporacja Ubi Soft Entertainment poinformowała, że cztery najpopularniejsze, multiplayer’owe mapy pochodzące z Tom Clancy's Ghost Recon (PC) zostaną dołączone do, aktualnie przygotowywanego na konsolę Xbox, dodatku o nazwie Island Thunder. Tytuł ten ma umożliwić rozgrywkę wieloosobową poprzez usługę Xbox Live!, zaś fani wybrali w głosowaniu następujące poziomy: the Embassy, Battlefield, Castle oraz Wilderness.

Final Fantasy X (PS2) w „platynie”.
Final Fantasy X (PS2) w „platynie”.

Banzaai, 8 kwietnia 2003, 15:08

18 kwietnia do sprzedaży w Europie ma trafić „platynowa” edycja Final Fantasy X – powszechnie uznawanej za najlepszą grę RPG na konsoli PlayStation 2. Co ciekawe, okazuje się że polski sklep wysyłkowy ULTIMA.PL już oferuje ten tytuł i każdy fan serii może go nabyć za cenę 119 PLN.

Wyłóż prawie pół tysiąca na stół i Radeon 9800 Pro będzie Twój!

eLKaeR, 8 kwietnia 2003, 11:44

Już niebawem do floty kart graficznych ATI ALL-IN-WONDER dołączy nowy statek flagowy, posiadający na swym pokładzie najmocniejszy obecnie procesor z rodziny Radeon, oznaczony symbolem 9800 Pro.

Cykl Sega GT wkroczy niebawem w wymiar online
Cykl Sega GT wkroczy niebawem w wymiar online

eLKaeR, 8 kwietnia 2003, 10:55

Zespół developerski WOW Entertainment (niegdyś znany jako AM1) przygotowuje obecnie kolejną odsłonę popularnych wirtualnych wyścigów samochodowych, firmowanych przez słynną japońską korporację wydawniczą. Mowa tu o pozycji, zatytułowanej Sega GT Online i przeznaczonej dla „czarnej konsoli” ze stajni koncernu Microsoft.

Recenzja: Pluton

Fajek, 8 kwietnia 2003, 10:10

Platoon: The 1st Airborne Cavalry Division in Vietnam to strategia czasu rzeczywistego, w której gracz staje się młodym amerykańskim żołnierzem służącym w Wietnamie (lata 1965-1968) w Pierwszej Dywizji Kawalerii Powietrznej.

Dodatkowa kampania dla Age of Mythology gratis
Dodatkowa kampania dla Age of Mythology gratis

eLKaeR, 8 kwietnia 2003, 09:44

Wspólne wysiłki firm Ensemble Studios i Microsoft doprowadziły do uruchomienia specjalnego serwera internetowego, umożliwiającego prowadzenie wieloosobowej rywalizacji entuzjastom strategii czasu rzeczywistego pt. Age of Mythology. Z tej okazji opublikowany został również zestaw darmowych misji, przeznaczony dla owej pozycji.

Pierwsza modernizacja Vietcongu

Łosiu, 8 kwietnia 2003, 09:33

Pierwsze modele karabinów M-16 jakie zadebiutowały podczas Wojny w Wietnamie w Armii Amerykańskiej okazały się bardzo wadliwe. Karabiny często zacinały się i wymagane były liczne kolejne udoskonalenia, które doprowadziły do powstania dobrej i groźnej broni M16A1/A2. Nie inaczej sytuacja ma się z nową grą firmy Illusion Softworks oraz studia Pterodon zatytułowaną „Vietcong”. Patrząc na opinie graczy zachodnich tytuł ten ma spory potencjał, wymaga jednak licznych poprawek – dziś doczekał się pierwszej łaty oznaczonej numerem v.1.01.

Dodatkowe kampanie do IL-2 Sturmovik: The Forgotten Battles
Dodatkowe kampanie do IL-2 Sturmovik: The Forgotten Battles

Łosiu, 8 kwietnia 2003, 09:12

Serwis „IL-2 Center” (zajmujący się m.in tworzeniem profesjonalnych dodatków do serii IL-2 Sturmovik) poinformował o rozpoczęciu prac nad serią dynamicznych, dodatkowych kampanii do gry „IL-2 Sturmovik: The Forgotten Battles”. Pierwsza z nich będzie nosić nazwę „The Winter War” i pojawi się latem tego roku.

Mistmare na prostej drodze ku sklepom

Solnica, 8 kwietnia 2003, 08:48

Arxel Tribe poinformował o zakończeniu prac nad Mistmare, bardzo ciekawie zapowiadającą się grą z gatunku cRPG z akcją umiejscowioną w alternatywnej rzeczywistości roku 1996. Rozpoczął się proces tłoczenia płyt CD, dzięki czemu pierwsze egzemplarze gry pojawią się na półkach sklepowych za około dwa tygodnie.

Midway uderzy na gatunek gier sportowych

ComCo, 8 kwietnia 2003, 07:45

Rynek sportowych gier video oblegany jest przez kilku większych producentów, jednak ich działalność coraz częściej sprowadza się do ulepszania poprzednich edycji swoich tytułów. Całe szczęście, że developerzy z zespołu Midway Sports nie zamierzają ulec panującej „modzie” i przygotowują dwie produkcje, które, oprócz zmiany cyferki w nazwie, powinny wnieść coś nowego do rzeczonego gatunku.