Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 12 kwietnia 2003

Niesamowity Hulk zaatakuje na początku czerwca
Niesamowity Hulk zaatakuje na początku czerwca

ComCo, 12 kwietnia 2003, 15:24

Korporacja Vivendi Universal Games, zapewne w trosce o komfort psychiczny swoich fanów, poinformowała, iż produkcja o nazwie The Hulk trafi do zachodnich sklepów już 3 czerwca tego roku. Jak sama nazwa wskazuje, w pełnej wersji rzeczonej gry przyjdzie nam się wcielić w postać genialnego naukowca: Bruce'a Bannera oraz jego alter-ego – zielonoskórego twardziela - Hulka.

Super Wojownicy powrócą w grze Dragon Ball Z: The Legacy of Goku II
Super Wojownicy powrócą w grze Dragon Ball Z: The Legacy of Goku II

eLKaeR, 12 kwietnia 2003, 14:44

Według analityków z organizacji NPD Group najlepiej sprzedającym się tytułem z gatunku cRPG dla konsoli Nintendo GameBoy Advance w 2002 roku był Dragon Ball Z: The Legacy of Goku. Ten niewątpliwy sukces rynkowy zmotywował połączone sztaby firm Infogrames i Webfoot Technologies do przygotowania kontynuacji owego produktu.

Zaawansowane narzędzie developerskie dla Fallout 2

eLKaeR, 12 kwietnia 2003, 11:44

Druga odsłona kultowego cyklu komputerowych gier fabularnych o nazwie Fallout obecna jest na rynku już od blisko pięciu lat. Jednakże dopiero teraz firma developerska Black Isle Studios podjęła decyzję, dotyczącą udostępnienia wszystkim zainteresowanym profesjonalnego programu, pozwalającego na dokonywanie szerokiego spektrum modyfikacji w rzeczonym produkcie.

Indiana Jones i "Koleś z Postala" są już u nas!

eLKaeR, 12 kwietnia 2003, 10:44

Wraz z licznymi zmianami i usprawnieniami na wortalu GRY-OnLine nadeszły również interaktywne wersje demonstracyjne gier Indiana Jones and the Emperor’s Tomb oraz Postal 2.

Warrior Kings: Battles - poprawki systemowe

ComCo, 12 kwietnia 2003, 10:28

Pomimo tego, że premiera pełnej wersji gry Warrior Kings: Battles w niektórych krajach Starego Kontynentu odbyła się pod koniec marca, jej autorzy - zespół Black Cactus - nie wstrzymują prac nad swoim dziełem. Otóż w sieci pojawiły się dwa patche, usuwające z powyższej produkcji najbardziej uciążliwe błędy.

Gooka 2 – kolejna czeska przygodówka

Void, 12 kwietnia 2003, 08:04

Nasi południowi sąsiedzi chyba postanowili zdominować rynek gier przygodowych. Po tym jak umocnili swoją pozycję wśród miłośników taktycznych gier akcji, tak teraz na dobre wzięli się za przygodówki...

Czas na kolejną wersję wortalu GRY-OnLine

Soulcatcher, 12 kwietnia 2003, 00:01

Z okazji zbliżających się rocznic – trzeciej powstania firmy GRY-OnLine i pierwszej klubu MayClub przygotowaliśmy dla Was cały szereg atrakcji, zmian i usprawnień na wortalu GRY-OnLine. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi z nich.