Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 3 kwietnia 2003

Counter-Strike na automaty

Fajek, 3 kwietnia 2003, 16:22

Jeden z zachodnich serwisów internetowych poinformował, że Namco jest w trakcie przygotowywania gry Counter-Strike w wersji na automaty.

Demo Breed dopiero w połowie kwietnia

eLKaeR, 3 kwietnia 2003, 14:14

Przedstawiciel brytyjskiego oddziału korporacji wydawniczej CDV oświadczył na oficjalnym internetowym forum firmy, iż premiera interaktywnej demonstracji taktycznej gry akcji pt. Breed została po raz kolejny przesunięta na późniejszy termin.

Driver 3 opóźniony...

Fajek, 3 kwietnia 2003, 12:23

Firma Atari wraz z Reflections Interactive poinformowała, że ich wspólny projekt, który jest w chwili obecnej realizowany zostanie opóźniony. Mowa o grze Driver 3 i przesunięciu jej premiery na wiosnę 2004 roku. Początkowo Driver 3 był zapowiadany na koniec roku 2003...

Recenzja: Tom Clancy’s Splinter Cell

Fajek, 3 kwietnia 2003, 11:26

Dziś na naszym serwisie pojawiła się pierwsza w Polsce recenzja gry Splinter Cell. Przypomnijmy, że premiera tego znakomitego tytułu miała miejsce wczoraj.

Zainaugurowano trzecią fazę beta-testów Star Wars Galaxies: An Empire Divided

eLKaeR, 3 kwietnia 2003, 10:55

Dzięki staraniom korporacji LucasArts i Sony Online Entertainment właśnie wystartował trzeci etap przedpremierowych prób długo oczekiwanej gry z gatunku MMOcRPG pt. Star Wars Galaxies: An Empire Divided.

Oficjalna zapowiedź Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII
Oficjalna zapowiedź Battlefield 1942: Secret Weapons of WWII

eLKaeR, 3 kwietnia 2003, 10:05

Pierwsze oficjalne rozszerzenie bestsellerowej gry Battlefield 1942, zatytułowane The Road to Rome, nie zdążyło jeszcze ukazać się na polskim rynku, a tymczasem korporacja wydawnicza Electronic Arts ujawniła szczegóły, dotyczące kolejnego add-ona. Pozycja owa tworzona jest przez kanadyjski oddział firmy Digital Illusions i nosi nazwę Secret Weapons of WWII.

Kolejny wojenny projekt twórców Medal of Honor: Allied Assault

Łosiu, 3 kwietnia 2003, 09:46

W najnowszym wydaniu magazynu PC Gamer opublikowano artykuł, w którym przedstawiono najnowszy projekt „Call of Duty” zespołu Infinity Ward, przypomnę, założonego przez byłych członków studia 2015, odpowiadających za powstanie niewątpliwego hitu „Medal of Honor: Allied Assault”.

Kolejna gra z serii Europa Universalis wyłoniła się zza horyzontu

Solnica, 3 kwietnia 2003, 09:26

Strategy First opublikował pierwsze informacje na temat Europa Universalis: Crown of the North, kolejnej strategii czasu rzeczywistego z popularnej serii gier Europa Universalis, która jeszcze wiosną tego roku powinna zawitać na dyskach twardych naszych komputerów.

Tropico 2: Pirate Cove - GOLD
Tropico 2: Pirate Cove - GOLD

Łosiu, 3 kwietnia 2003, 09:12

Firma wydawnicza Gathering of Developers oraz zespoły developerskie Pop Top Software oraz Frog City Software ogłosiły, iż gra zatytułowana „Tropico 2: Pirate Cove” została ukończona i na zachodzie znajdzie się w sprzedaży już ósmego kwietnia. W „Tropico 2”, w przeciwieństwie do pierwszej części gry, gdzie jako totalitarny władca gospodarowaliśmy zasobami małej wyspy, mamy okazję zostać prawdziwym piratem - władcą mórz południowych z okresu XVII wieku.

Railroad Giant: The First Pioneer - konkurent żelaznej serii Railroad Tycoon
Railroad Giant: The First Pioneer - konkurent żelaznej serii Railroad Tycoon

Łosiu, 3 kwietnia 2003, 09:04

Niemieckojęzyczny serwis GameCaptain poinformował dziś o nowej produkcji zespołu Kritzelkratz 3000 (Far West), której wydaniem zajmie się firma JoWooD. Gra nosi tytuł „Railroad Giant: The First Pioneer” i przeniesie nas do XIX wieku, gdzie zajmiemy się budową kolei żelaznej w Stanach Zjednoczonych (połączenie wschodu z zachodem).

Top 10 gier w US (03/04/03)

Łosiu, 3 kwietnia 2003, 08:58

W tygodniu, który zakończył się 22 marca nadal najchętniej kupowanym tytułem w Stanach Zjednoczonych okazał się być „Command & Conquer: Generals”. Na drugą pozycję wskoczył zaś „Freelancer”, poprzednio zajmujący miejsce ósme. Bardzo udanym debiutem okazał się nowy produkt zespołu Red Storm „Raven Shield” i z miejsca „wpasował” się na czwartą pozycję. Cieszy też powrót do najlepszej dziesiątki ameryki gry „Flight Simulator 2002”.