Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 23 kwietnia 2003

Silent Hill 2 - poradnik

Sznur, 23 kwietnia 2003, 19:29

Przepełniony grozą i wciągającymi zagadkami Silent Hill 2 to z pewnością jedna z ciekawszych gier typu „survival-horror”. Początkowo gra powstawała głównie z myślą o konsolach i dość długo musieliśmy czekać, nim ta produkcja pojawiła się na rodzimym rynku. Ten dzień jednak nadszedł, więc nie mogło zabraknąć również pełnego i dogłębnie wyczerpującego temat gry poradnika, który od dzisiaj dostępny jest na naszych stronach.

Russobit-M na targach E3

ComCo, 23 kwietnia 2003, 15:25

Do grona wydawców, przygotowujących stosika ekspozycyjne na tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo (czyli E3), dołączyła właśnie firma Russobit-M. W dniach 14-16 maja w Los Angeles zaprezentuje, dla graczy oraz dziennikarzy z całego świata, cztery produkcje dedykowane wyłącznie posiadaczom komputerów typu PC (daty ich premier nie zostały jeszcze ustalone).

Rise of Nations w
Rise of Nations w "złotym" statusie

eLKaeR, 23 kwietnia 2003, 13:44

W siedzibie firmy Big Huge Games zakończył się właśnie developing PeCetowej gry, zatytułowanej Rise of Nations. Program poddawany jest obecnie procesowi powielania w tłoczni.

NBA Jam 2004 i inne propozycje firmy Acclaim Entertainment na E3 2003

eLKaeR, 23 kwietnia 2003, 12:44

Już tylko trzy tygodnie dzielą nas od startu tegorocznej edycji targów Electronic Entertainment Expo, podczas których lansować się będą rozmaite firmy, należące do branży elektroniczno-rozrywkowej. Wśród rzeczonych podmiotów znajdzie się również korporacja Acclaim Entertainment, zamierzająca zaprezentować zwiedzającym osiem produktów, dedykowanych zarówno komputerom osobistym klasy PC, jak i konsolom Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube.

Recenzja: Arx Fatalis

Fajek, 23 kwietnia 2003, 12:24

O grze Arx Fatalis było słychać jeszcze na długo przed jej premierą. Zapowiedzi były pochlebne, pisano o powiewie świeżości w zdominowanym przez znane serie (Might and Magic, Wizardy etc.) gatunku gier RPG. Gra miała czerpać rodowód z kultowej Ultimy Underworld, a dwa lata przygotowań i dopieszczania szczegółów przez producenta, miały gwarantować wysoką jakość. No właśnie – miały...

Kolejne wieści nt. Rogue Squadron III: Rebel Strike
Kolejne wieści nt. Rogue Squadron III: Rebel Strike

eLKaeR, 23 kwietnia 2003, 09:55

Dokładnie miesiąc temu opublikowaliśmy pierwsze informacje, dotyczące trzeciej części gry akcji o nazwie Star Wars Rogue Squadron, natomiast dziś mamy przyjemność zaprezentować premierowe screenshoty i garść nowych wiadomości.

Gordon Freeman wraca, czyli pierwsze przecieki z produkcji Half-Life 2

Łosiu, 23 kwietnia 2003, 09:22

Wczoraj zespół Valve Software oficjalnie potwierdził, iż prace nad drugą częścią gry Half-Life trwają – nie trzeba było długo czekać, by do sieci przedostały się pierwsze nieoficjalne informacje o tej produkcji. Zacznijmy od tego, że termin premiery to 30 września tego roku...

Szczegóły dotyczące drugiego dodatku do Medal of Honor: Allied Assault

Łosiu, 23 kwietnia 2003, 08:07

Na początku marca na świat wydostała się informacja dotycząca produkcji nowych gier z serii Medal of Honor, dwóch dedykowanych konsolom i dwóch komputerom PC. Nazwę i szczegóły dotyczące pierwszej z PeCetowych pozycji poznaliśmy niemal od razu (samodzielna gra „Medal of Honor: Pacific Assault”), na informacje o drugiej przyszło nam czekać, aż do dnia dzisiejszego. W sieci pojawiły się bowiem rewelacje dotyczące dodatku o tytule „Medal of Honor: Allied Assault – Breakthrough”

Day of Defeat
Day of Defeat "ozłocony"

ComCo, 23 kwietnia 2003, 07:41

Wszyscy wielbiciele Day of Defeat - popularnej modyfikacji do gry Half-Life - oczekujący pojawienia się jego komercyjnej wersji, mogą już śmiało odliczać dni, jakie pozostały do premiery. Otóż autorzy ze studia Valve Software podali właśnie, że proces tworzenia rzeczonego tytułu został zakończony (status "gold") i całość trafia do tłoczni.

Nadchodzi Total Club Manager 2004

ComCo, 23 kwietnia 2003, 07:34

Od momentu rynkowej premiery pełnej wersji gry o nazwie Total Club Manager 2003, minęło już sporo czasu (pojawiła się dokładnie 20 września zeszłego roku), a tymczasem zespół EA Sports przygotowuje kolejne wcielenie tego piłkarskiego managera. Najnowsza wersja zostanie oznaczona datą "2004", a na sklepowych półkach powinna wylądować jeszcze przed końcem tego roku.