Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 14 kwietnia 2003

Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory samodzielną, darmową grą multiplayer!

eLKaeR, 14 kwietnia 2003, 15:15

Niemal dokładnie przed dwunastoma miesiącami pojawiły się pierwsze informacje, dotyczące oficjalnego rozszerzenia bestsellerowej gry Return to Castle Wolfenstein, noszącego nazwę Enemy Territory. Jednakże w połowie lutego bieżącego roku istota projektu uległa drastycznej zmianie – odgórnie ustalono, iż światło dzienne ujrzy jedynie darmowy add-on, dedykowany wyłącznie zabawie wieloosobowej. Tymczasem ostatni materiał dziennikarski, opublikowany przez internetowy serwis Computer and Video Games, ujawnił kolejne modyfikacje charakteru rzeczonej pozycji.

Na Półwyspie Koreańskim trwają prace nad klonem
Na Półwyspie Koreańskim trwają prace nad klonem "Poważnego Sama"

eLKaeR, 14 kwietnia 2003, 13:32

Najprawdopodobniej w okolicach tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia do gatunku FPS dołączy pozycja o nazwie Nitro Family, tworzona przez koreańską firmę Delphieye Entertainment w oparciu o engine graficzny, użyty pierwotnie w grach z cyklu Serious Sam.

Informacja o zmianach na GRY-OnLine

Soulcatcher, 14 kwietnia 2003, 13:29

W piątek 11 kwietnia 2003 wprowadziliśmy dosyć istotne zmiany w zasadach działania naszego Wortalu a w szczególności Serwisu Informacyjnego. Zapraszam do zapoznania się z pełniejszą informacja.

Zapowiedź: Enter the Matrix

Fajek, 14 kwietnia 2003, 12:37

Enter the Matrix to gra bazująca na megahicie jakim okazał się Matrix. Jednak nie będzie to tylko gra luźno związana z filmem, ale produkcja wspomagana przez twórców filmu, braci Wachowskich.

Recenzja: Harbinger

Fajek, 14 kwietnia 2003, 11:38

Pewnego dnia ogromny statek nazywany Harbinger wszedł w obszar Układu Słonecznego i niczym szarańcza zaczął niszczyć wszystkie planety. Żadna technologia znana mieszkańcom układu nie mogła powstrzymać tego potwora...

Championship Manager 4 - Enhancement Pack 2

eLKaeR, 14 kwietnia 2003, 11:23

Niewiele ponad dwa tygodnie upłynęły od ukazania się pierwszego oficjalnego patcha dla Championship Manager 4, a developerzy z firmy Sports Interactive zdążyli wypuścić na fale Internetu kolejną poprawkę systemową, dedykowaną owej grze.

GameStar 2/2003 i GameStar PLUS DVD 1/2003

Solnica, 14 kwietnia 2003, 10:23

Jutro, 15 kwietnia, do punktów z prasą trafi nowy numer polskiej edycji magazynu GameStar, a w nim, tak jak poprzednio, zapowiedzi najnowszych hitów, obszerne recenzje, prezentacje unikalnych materiałów, itd. Z kolei 23 kwietnia pojawi się pierwszy numer GameStar PLUS DVD, w całości poświęcony dodatkom, modom i rozszerzeniom.

Sequel „Zak McKracken and the Alien Mindbenders”
Sequel „Zak McKracken and the Alien Mindbenders”

Łosiu, 14 kwietnia 2003, 09:50

W ostatnim czasie coraz częściej jesteśmy świadkami odświeżania starych, przygodowych przebojów przez zespoły składające się fanów/amatorów programistów. Niedawno informowaliśmy o dwóch remake’ach serii „Kings Quest” przygotowanych przez zespół Tierra, dziś zaś kolejny amatorski zespół LucasFun Games przygotował sequel słynnej gry przygodowej firmy LucasArts z roku 1988, o tytule: „Zak McKracken and the Alien Mindbenders”. Sequel nosi tytuł „The New Adventures of Zak McKracken” i możecie go pobrać z naszego działu Pliki.

Konami i targi E3

ComCo, 14 kwietnia 2003, 09:21

Do tegorocznych targów elektronicznej rozrywki E3, pozostał już tylko miesiąc (odbędą się w dniach 14-16 maja), zaś swój udział w rzeczonym przedsięwzięciu zapowiedział właśnie amerykański oddział korporacji Konami. Na stoisku firmy, gracze z całego świata będą mogli bliżej zapoznać się z czterema, aktualnie znajdującymi się w końcowych fazach produkcji, tytułami.

Majowy, rocznicowy numer magazynu Click!

Solnica, 14 kwietnia 2003, 09:02

Jutro, 15 kwietnia, w punktach z prasą pojawi się majowy numer miesięcznika Click! Będzie to numer niezwykły – rocznicowy. Redakcja świętuje bowiem swoje trzecie urodziny i z tej okazji przygotowała szereg niezwykłych niespodzianek.