Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 10 kwietnia 2003

Tropico 2 w zachodnich sklepach - w Polsce nie wiadomo czy w ogóle...

Fajek, 10 kwietnia 2003, 15:50

Dziś do zachodnich sklepów trafiła druga cześć znakomitej gry ekonomicznej Tropico. Tym razem okres w jakim przyjdzie nam grać w znaczący sposób odbiega od tego co widzieliśmy w części pierwszej. Zresztą już sam tytuł wiele zdradza - Tropico 2: Pirate Cove.

Recenzja: Knight Rider

Fajek, 10 kwietnia 2003, 11:31

Knight Rider to połączenie wyścigów samochodowych i przygodowej gry akcji oparte na popularnym w latach osiemdziesiątych serialu telewizyjnym „Knight Rider” z Davidem Hasselhoffem w roli głównej. Czy gra również zyska tak duże grono fanów, jak to miało miejsce w przypadku serialu? Odpowiem Wam od razu – nie sądzę!

Rozpoczęło się aktualizowanie TOCA Race Driver

eLKaeR, 10 kwietnia 2003, 10:06

Prosto z siedziby korporacji Codemasters nadszedł pierwszy patch, przeznaczony dla niedawno opublikowanej, wirtualnej gry wyścigowej pt. TOCA Race Driver.

SuperPower 2 w produkcji

Łosiu, 10 kwietnia 2003, 09:36

Firma DreamCatcher podała do wiadomości, iż zawarła umowę ze studiem GolemLabs, na mocy której wyda drugą część strategii turowej zatytułowanej SuperPower (grę pod tytułem GlobalPower wydała w Europie firma GMX Media). Była to pierwsza nie-przygodowa pozycja w planie wydawniczym DreamCatchera i okazała się sporym sukcesem, dlatego też wspólnie z zespołem GolemLabs, podjęto decyzję o stworzeniu jej drugiej części. Wstępnie planuje się, że gra trafi do sprzedaży pod koniec 2004 roku.

Kolejny GameCube tym razem przed konkurentami...?

Łosiu, 10 kwietnia 2003, 08:34

Jak podaje poważna japońska gazeta Nikkei Industrial Daily tym razem nowa zabawka koncernu Nintendo nie zadebiutuje ostatnia, jak to miało miejsce w przypadku konsoli obecnej generacji, tracąc tym samym na starcie sporą ilość klientów. W opublikowanym w Nikkei Industrial Daily artykule stwierdzono bowiem, iż Nintendo GameCube 2 trafi do sprzedaży przed Xbox’em 2 oraz PlayStation 3, a przewiduje się, że obie te konsole znajdą się na rynku w roku 2005.

Zatańcz ze swoim Xboxem!

eLKaeR, 10 kwietnia 2003, 08:32

Wielu konserwatywnych entuzjastów elektronicznej rozrywki dziwi zapewne ogromny sukces, odnoszony przez gry z serii Dance Dance Revolution (jak również ich wszelakie klony), traktujące o tańczeniu w rytm muzyki. Następna odsłona bestsellerowego cyklu będzie przystosowana do współpracy z „czarną konsolą” marki Microsoft.

Wojna w Iraku, a najpopularniejsze PeCetowe gry USA

Łosiu, 10 kwietnia 2003, 08:30

Patrząc na nowe zestawienie najpopularniejszych PeCetowych gier w Stanach Zjednoczonych, odnoszące się do tygodnia który zakończył się 29 marca, widać, że tak jak wcześniej przewidywano, konflikt w Iraku wydatnie wpłynął na sprzedaż gier związanych z tematem wojny i terroryzmu. I tak oto najpopularniejszą grą okazała się „Delta Force: Black Hawk Down” (traktująca o konflikcie w Somalii), zaraz za nią mamy „Command & Conquer: Generals” (USA vs. Terroryści vs. Chińczycy), a na trzecim miejscu „Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield” (oddział antyterrorystyczny Rainbow kontra terroryści).

Rozszerzenie American Conquest pod koniec maja

eLKaeR, 10 kwietnia 2003, 07:32

Dokładnie za dwa tygodnie firma Cenega Poland powinna rozpocząć ogólnopolską dystrybucję całkowicie zlokalizowanej edycji strategii czasu rzeczywistego o nazwie American Conquest. Tymczasem niemiecka korporacja wydawnicza CDV uchyliła rąbka tajemnicy w związku z pierwszym oficjalnym rozszerzeniem owej pozycji.