Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 kwietnia 2003

Nowe screeny z Gorky Zero: Fabryka Niewolników
Nowe screeny z Gorky Zero: Fabryka Niewolników

Solnica, 15 kwietnia 2003, 17:13

Metropolis Software udostępnił garść nowych screenów z Gorky Zero: Fabryka Niewolników, swojej taktycznej gry akcji, która ma pojawić się na rynku w drugiej połowie tego roku.

„Mistrzowie kodu” przygotowują się na targi...

ComCo, 15 kwietnia 2003, 16:51

Kolejną firmą, jaka dołączy do grona developerów, którzy zapowiedzieli swoje przybycie na tegoroczne targi elektronicznej rozrywki (czyli E3), jest Codemasters. Otóż rzeczona korporacja ujawniła dzisiaj listę tytułów, przygotowanych do wystawienia na, największym w jej historii, stoisku ekspozycyjnym.

Co słychać w Vice City?
Co słychać w Vice City?

eLKaeR, 15 kwietnia 2003, 13:44

Niemal dokładnie miesiąc pozostał jeszcze do europejskiej premiery PeCetowej edycji bestsellerowej gry Grand Theft Auto: Vice City, przeznaczonej pierwotnie dla platformy Sony PlayStation 2. Tymczasem korporacja developerska Rockstar Games umieściła w Internecie nowe materiały, dotyczące owej pozycji.

Nowa wersja PS2 wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom entuzjastów kina domowego

eLKaeR, 15 kwietnia 2003, 11:55

Rynkowy debiut platformy PlayStation 2 nastąpił 4 marca 2000 roku w Kraju Kwitnącej Wiśni i od tego czasu korporacja Sony zdążyła kilkakrotnie dokonać ulepszeń owego produktu. Natomiast w połowie przyszłego miesiąca, również w Japonii, dojdzie do premiery kolejnego modelu rzeczonego urządzenia, oznaczonego symbolem SCPH-50000.

Recenzja: Mystery of the Nautilus

Fajek, 15 kwietnia 2003, 11:31

Mystery of the Nautilus to kolejna gra przygodowa pochodząca z francuskiej firmy Cryo. Akcja toczy się w XXI wieku. Łódź naukowo-badawcza USS Shark niespodziewanie natrafia na duży metalowy obiekt znajdujący się na dnie Oceanu Atlantyckiego...

Myth III: The Wolf Age - nowa wersja demo (single + multi)

eLKaeR, 15 kwietnia 2003, 10:44

Po blisko dwóch latach od momentu oficjalnej rynkowej premiery strategii czasu rzeczywistego pt. Myth III: The Wolf Age na fale globalnego oceanu informatycznego wypłynęła zaktualizowana edycja pokazowa owej pozycji, przygotowana przez niezależny zespół MythDevelopers.

Koniec Earth & Beyond już bliski

Łosiu, 15 kwietnia 2003, 10:15

W ostatnim czasie coraz częściej słyszy się głosy o tym, iż kosmicznego MMO „Earth & Beyond” korporacji Electronic Arts niestety nie można uznać za sukces, a najnowsze nieoficjalne doniesienia głoszą nawet pogląd, iż gra okazała się ogromną porażką i EA zamierza w niedługim czasie zamknąć jej serwery.

Enter The Matrix poraża już przed premierą

Łosiu, 15 kwietnia 2003, 09:52

„Matrix Reloaded” już 15 maja – napięcie rośnie..., „Enter The Matrix” już 15 maja – napięcie znowu rośnie..., „Enter The Matrix” na sześciu płytkach – napięcie... CO!?

Ekskluzywne zapowiedzi Half-Life 2 już wkrótce...?
Ekskluzywne zapowiedzi Half-Life 2 już wkrótce...?

Łosiu, 15 kwietnia 2003, 08:03

Od blisko dwóch miesięcy internetowy świat niemal non-stop obiegają kolejne nieoficjalne doniesienia o drugiej części słynnej gry akcji/FPP, pt. „Half-Life”. Nie inaczej jest i w tym przypadku. Otóż, wszystkie zachodnie strony informacyjne i fansajty owego tytułu trąbią o tym, iż w najnowszych, nadchodzących numerach magazynów Edge oraz PC Gamer pojawią się ekskluzywne, oficjalne materiały dotyczące „Half-Life 2”.

Kreed – jeszcze nie teraz...

ComCo, 15 kwietnia 2003, 07:12

Już pierwsze informacje (a w ich następstwie - nasza zapowiedź) dotyczące Kreed, mogły utwierdzić nas w przekonaniu, że ta trójwymiarowa gra akcji FPS powinna skutecznie wyróżnić się na tle pozostałych produkcji tego typu. Niestety, w dalszym ciągu nasze domysły musimy oprzeć jedynie na materiałach prasowych i screenach publikowanych przez autorów, gdyż wydawca rzeczonego tytułu - firma Russobit-M – właśnie doniósł o przesunięciu premiery z czerwca na trzeci kwartał...

„Tytani” nadchodzą!
„Tytani” nadchodzą!

ComCo, 15 kwietnia 2003, 07:02

Po kilkudniowej obecności dosyć ładnego artworka na oficjalnej stronie gry „Age of Mythology”, jej autorzy – firmy: Ensemble Studios oraz Microsoft - ujawnili, że już od jakiegoś czasu pracują nad pełnoprawnym rozszerzeniem do tej, jednej z najlepszych na rynku, strategii czasu rzeczywistego. Dodatek będzie nosił nazwę „The Titans” i uzupełni oryginał o wiele ciekawych elementów (o czym w pełnej wersji wiadomości), zaś jego premiera została wstępnie zapowiedziana na jesień tego roku.