Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 kwietnia 2003, 09:52

autor: Łosiu

Enter The Matrix poraża już przed premierą

„Matrix Reloaded” już 15 maja – napięcie rośnie..., „Enter The Matrix” już 15 maja – napięcie znowu rośnie..., „Enter The Matrix” na sześciu płytkach – napięcie... CO!?

„Matrix Reloaded” już 15 maja – napięcie rośnie..., „Enter The Matrix” już 15 maja – napięcie znowu rośnie..., „Enter The Matrix” na sześciu płytkach – napięcie... CO!?

Jak donosi serwis IGN, przedstawiciel europejskiego oddziału korporacji Infogrames przekazał redaktorom serwisu informacje, iż gra „Enter The Matrix” w wersji na konsole GameCube, Xbox oraz Playstation 2 zostanie wydana na dwóch krążkach, zaś jej PeCetowa wersja pomieści się na sześciu dyskach. IGN informuje także (już nieoficjalnie), że poza prawdziwą żonglerką płytkami podczas rozgrywki, oznacza to również, iż gra na komputery klasy PC będzie droższa od jej konsolowych odpowiedników.

Jak na razie informacji tych zdają się nie potwierdzać sklepy internetowe, w których można zamówić ów tytuł w przed-sprzedaży. W sklepie EBGames wszystkie wersje gry kosztują równo 49,99$, podobnie sytuacja ma się w amerykańskim oddziale sklepu Amazon. Inaczej jest w brytyjskim oddziale sklepu Amazon, gdzie wersja PC kosztuje 29,99 funtów i jest o 10 funtów tańsza niż wersje konsolowe.

Abstrahując już od kwestii ceny (bo to dane niepotwierdzone), ilość krążków poraża... nie sposób nie zapytać – czy istnieje coś takiego jak zmieniarka CD-ROMów do PeCeta?

I jeszcze jedno. Mam nadzieję, że w stwierdzeniu firmy Infogrames „6-disc product” mowa jest o CD-ROMach, a nie DVD-ROMach... w końcu to Matrix – nigdy nic nie wiadomo :-)