Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 6 kwietnia 2003

Krwawa łaźnia w tłoczni, czyli Postal 2 na "złotym" etapie

eLKaeR, 6 kwietnia 2003, 15:32

Procesowi powielania w tłoczni poddawana jest obecnie kontrowersyjna gra z gatunku FPS o nazwie Postal 2, opracowana przez grupę projektantów ze studia Running With Scissors.

WWT - Weekendowy Wysyp Trailerów
WWT - Weekendowy Wysyp Trailerów

eLKaeR, 6 kwietnia 2003, 14:05

Kończący się właśnie weekend przyniósł nam prawdziwy wysyp krótkich filmów reklamowych, prezentujących w akcji rozmaite gry wirtualne – m.in. Anarchy Online: Shadowlands, Day of Defeat (modyfikacja Half-Life), Lineage II: The Chaotic Chronicle, Lock On: Modern Air Combat oraz X-Men 2: Wolverine’s Revenge.

Hity marca wg. GameSpot

eLKaeR, 6 kwietnia 2003, 12:05

Redaktorzy sieciowego serwisu o nazwie GameSpot opublikowali właśnie swoją listę najlepszych gier wirtualnych, które zostały wypuszczone na rynek w ubiegłym miesiącu. Podczas przygotowywania zestawienia brano pod uwagę zarówno pozycje PeCetowe, jak i tytuły dedykowane konsolom Microsoft Xbox, Sony PlayStation 2 oraz Nintendo GameCube i GameBoy Advance.

Debiutancki patch dla Red Faction II

eLKaeR, 6 kwietnia 2003, 11:44

W zachodnich sklepach już od blisko tygodnia można nabyć drugą część gry z gatunku FPS pt. Red Faction. Tymczasem korporacja Volition opublikowała pierwszą „łatę”, dedykowaną najnowszej „Czerwonej Frakcji”.

Microsoft walczy o trzeciego Dooma?!

Łosiu, 6 kwietnia 2003, 11:07

Jak donosi serwis Homelanfed w najnowszym numerze papierowego magazynu Wired znalazł się obszerny artykuł traktujący o developingu trzeciej części gry Doom. Nie byłoby w tym nic szczególnego, bo o tym tytule napisano już niemal wszystko, gdyby nie kilka rewelacji, które zawiera ów tekst, w tym m.in. zakusy Microsoftu związane z Doom III oraz planowane dodatki.

Trzecia część cyklu Combat Mission w produkcji
Trzecia część cyklu Combat Mission w produkcji

Łosiu, 6 kwietnia 2003, 09:42

Już w 2000 roku, wkrótce po tym jak okazało się, iż gra wojenna „Combat Mission: Beyond Overlord” odniosła sukces, jej twórca, firma Battlefront, nieoficjalnie zapowiedział, że w przyszłości pojawią się jeszcze trzy kolejne części z cyklu „Combat Mission”. W roku ubiegłym zadebiutował „Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin” i pomimo kilku niedociągnięć spełnił oczekiwania fanów serii. Teraz zaś otwarto oficjalną stronę poświęconą grze Combat Mission 3: Afrika Korps i równocześnie oficjalnie zaanonsowano ten tytuł.