Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 18 kwietnia 2003

Master of Orion 3 - poradnik

Sznur, 18 kwietnia 2003, 17:17

Master of Orion 3 to z pewnością jedna z najbardziej rozbudowanych i skomplikowanych strategii, jakie ostatnimi czasy pojawiły się na rynku. Tym bardziej powinien ucieszyć Was fakt, iż na naszych stronach dostępny jest już poradnik, który pozwoli wam poznać zasady rządzące gospodarką, ekonomią, walką, dyplomacją i wieloma, wieloma innymi zagadnieniami w grze.

Gothic II - specjalna promocja w salonach EMPIK

Fajek, 18 kwietnia 2003, 17:02

W związku z premierą rewelacyjnej gry RPG - Gothic II, firma CD Projekt wraz z salonami EMPIK przygotowała specjalną promocję! Każdy, kto kupi Gothica II w salonach EMPIK otrzyma rabat 20 PLN na zakup jednej z trzech wielkich gier RPG: Morrowind, Icewind Dale II lub Neverwinter Nights. Dodatkowo w każdym pudełku z grą Gothic II znajduje się kupon upoważniający do zakupu pierwszej części Gothica o 20 złotych taniej!

Europejska kondycja dwóch „czarnych” i jednej „szarej” konsoli

eLKaeR, 18 kwietnia 2003, 14:05

Od ponad miesiąca mieszkańcy wybranych państw Europy Zachodniej mają możliwość korzystania z dobrodziejstw internetowego systemu Xbox Live – ilość zarejestrowanych użytkowników owej usługi przekroczyła właśnie 50.000. Jednakże nie tylko korporacja Microsoft odnotowuje kolejne sukcesy na Starym Kontynencie, gdyż swoją pozycję ciągle umacnia koncern Sony.

CM4 - raport specjalny dla Czytelników GRY-OnLine
CM4 - raport specjalny dla Czytelników GRY-OnLine

Speed, 18 kwietnia 2003, 13:03

Polscy maniacy Championship Manager’a z utęsknieniem wyczekują krajowej premiery najnowszej mutacji menadżera, z czwórką w tytule. Tylko dla Czytelników Gry-OnLine - raport specjalny w całości poświęcony CM4!

Dalsze informacje nt. American Conquest: Fight Back
Dalsze informacje nt. American Conquest: Fight Back

eLKaeR, 18 kwietnia 2003, 12:46

Moment polskiego debiutu strategii czasu rzeczywistego o nazwie American Conquest zbliża się wielkimi krokami. Natomiast w międzyczasie na fale Internetu wypłynęły szczegółowe informacje, dotyczące oficjalnego rozszerzenia owej pozycji, noszącego podtytuł Fight Back.

Sega szykuje się do mariażu z Namco? W kolejce czekają Electronic Arts i Sammy.

eLKaeR, 18 kwietnia 2003, 12:44

Rywalizacja o prymat w dziedzinie wirtualnych bijatyk toczy się od kilku lat właściwie tylko pomiędzy kolejnymi odsłonami dwóch serii – Tekken i Virtua Fighter. Prawa do pierwszej z nich posiada firma Namco, natomiast druga marka należy do koncernu Sega. Jednak już niebawem wspomniany pojedynek może przerodzić się w bratobójczą walkę, gdyż rzeczone podmioty gospodarcze zamierzają się połączyć.

Recenzja: Europa 1400 - The Guild

Fajek, 18 kwietnia 2003, 12:13

Europa 1400: The Guild to strategia historyczna z bardzo dużą ilością elementów zapożyczonych z gier cRPG. Akcja toczy się u schyłku średniowiecza, po 1400 roku, kiedy to ludzkość zaczyna korzystać z uroków tego świata, kwitnie handel i odkrywane są nowe lądy.

Świat Gier Komputerowych 5/2003 - już w sprzedaży

Solnica, 18 kwietnia 2003, 11:50

W dniu dzisiejszym do kiosków i salonów prasowych na terenie całego kraju trafi kolejny, majowy numer Świata Gier Komputerowych. Pełen wielkanocnych niespodzianek ŚGK kosztuje jedynie 5,95 złotych i zawiera wiele ciekawych informacji dotyczących gier i nie tylko.

Ubi Soft, Buka, Acclaim – plany na targi E3

ComCo, 18 kwietnia 2003, 11:24

Energiczne przygotowania do targów E3 ciągle trwają, a trzy kolejne firmy wydawnicze - tj. Ubi Soft Entertainment, Buka Entertainment oraz Acclaim Entertainment, Inc. - podały listy tytułów, jakie zamierzają pokazać graczom z całego świata na swoich stoiskach ekspozycyjnych. Poniżej możecie znaleźć szczegółowe informacje na ten temat.

Oficjalna witryna Star Trek: Elite Force 2
Oficjalna witryna Star Trek: Elite Force 2

ComCo, 18 kwietnia 2003, 11:04

Jeżeli jesteście zainteresowani sequelem, dosyć popularnej w niektórych kręgach, gry FPS osadzonej w uniwersum Star Trek'a - Elite Force - to właśnie do Was kierowana jest najnowsza inicjatywa firmy Activision. Otóż uruchomiona została oficjalna strona internetowa tejże produkcji, a wszyscy odwiedzający mogą na niej znaleźć m.in.: spis cech programu, informacje o bohaterach oraz broniach, jakie pojawią się w pełnej wersji, galerię screenów, zestaw plików do pobrania, i wiele innych.

Activision przejmuje twórców serii Medal of Honor... Czy Call of Duty będzie stanowić prawdziwą kontynuację serii Medal of Honor...?

Łosiu, 18 kwietnia 2003, 10:45

Roku temu korporacja Activision podpisała długoterminową umowę wydawniczą z zespołem Infinity Ward (założonym przez byłych członków studia 2015, odpowiadających za powstanie „Medal of Honor: Allied Assault”), teraz ta sama firma poinformowała, że pod jej „opieką” znajduje się jeszcze jeden zespół Spark Unlimited założony przez 28 osób, które w głównej mierze odpowiadają za powstanie legendy MoH, czyli współtworzyli: „Medal of Honor”, „Medal of Honor Frontline”, „Medal of Honor Allied Assault” oraz „Medal of Honor Underground”.

URU – tylko w wersji dla pojedynczego gracza...?
URU – tylko w wersji dla pojedynczego gracza...?

Void, 18 kwietnia 2003, 09:38

Słowo „Myst” dla każdego wielbiciela gier przygodowych ma wartość wręcz niewyobrażalną. Dlatego też każda informacja pojawiająca się w Sieci, w jakikolwiek sposób związana z planami dotyczącymi kontynuacji tej znakomitej sagi, znajduje szerokie grono odbiorców na całym świecie...

Zostań testerem Kreed
Zostań testerem Kreed

ComCo, 18 kwietnia 2003, 08:53

Rynkowy debiut Kreed - trójwymiarowej, rozbudowanej strzelanki pierwszoosobowej - został niedawno przesunięty na trzeci kwartał tego roku, jednak autorzy starają się jak najlepiej wykorzystać dodatkowy czas przeznaczony na prace. Tym razem, zespół Burut Creative Media ogłosił rozpoczęcie zapisów na publiczne beta-testy swojego tytułu.

Empire of Magic
Empire of Magic "ozłocone"

ComCo, 18 kwietnia 2003, 08:40

Już blisko rok czasu upłynął od momentu ogłoszenia, przez zespół Mayhem Studios, prac nad grą o nazwie Empire of Magic. Tymczasem w dniu dzisiejszym, wydawca rzeczonego tytułu - korporacja Summitsoft - poinformował o zakończeniu cyklu produkcyjnego (status "gold") oraz wysłaniu pełnej wersji programu do tłoczni. Całość powinna pojawić się na półkach sklepowych jeszcze pod koniec kwietnia.

World War II: Frontline Command - status GOLD i wersja demonstracyjna
World War II: Frontline Command - status GOLD i wersja demonstracyjna

Łosiu, 18 kwietnia 2003, 08:25

Firmy Bitmap Brothers oraz Koch Media, podały do wiadomości, iż produkcja „World War II: Frontline Command” - strategii czasu rzeczywistego opowiadającej o walkach, które miały miejsce w latach 1944-1945 w czasie II Wojny Światowej, została ukończona i ów tytuł znajdzie się w zachodnich sklepach już drugiego maja. Przy tej okazji wypuszczono także wersję demo „World War II: Frontline Command” – możecie ją pobrać z naszego działu Pliki.