Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2009, 10:48

Świnka morska kontra zabójczy toster czyli nadchodzi G-Force

W czerwcu przyjdzie nam (naszemu młodszemu rodzeństwu?) wcielić się w Darwina – świnkę morską z gadżetami, których pozazdrościć jej może Sam Fisher – i walczyć z tosterami, golarkami i żelazkami.

W czerwcu przyjdzie nam (naszemu młodszemu rodzeństwu?) wcielić się w Darwina – świnkę morską z gadżetami, których pozazdrościć jej może Sam Fisher – i walczyć z tosterami, golarkami i żelazkami.

G-Force to zręcznościowa gra powstająca na bazie silnie wspomaganego animacją komputerową filmu Disneya pod tym samym tytułem. Zarówno w filmie jak i w grze śledzić będziemy historię świnek morskich, które tak naprawdę są tajnymi agentami próbującymi powstrzymać szurniętego milionera. Ów pan zamierza przejąć władze nad światem przemieniając sprzęt AGD w śmiercionośną broń, a my/świnki musimy/muszą mu w tym przeszkodzić.

Świnka morska kontra zabójczy toster czyli nadchodzi G-Force - ilustracja #1

Nie segregowałeś śmieci? Masz za swoje!

Świnka, którą będziemy kierować w grze – Darwin – ma do swojej dyspozycji m.in. termowizję, elektryczny bicz, plecak odrzutowy oraz osiem różnych narzędzi destrukcji – miniaturowe strzelby, zamrażacze a nawet urządzenie do hakowania przeciwników, by walczyli po jego stronie. W grze ujrzymy większą ilość oponentów niż w filmie (m.in. żelazka strzelające kulami ognia, latające wiatraki do procesorów, budziki, gofrownice i inne znane z codziennego życia urządzenia) oraz będziemy mogli kierować kolegą Darwina, muchą imieniem Mooch. Owad musi przebywać blisko głównego bohatera, potrafi wlecieć w niedostępne miejsca, posiada laser i umiejętność spowolnienia czasu. Na taką muchę packa nie zadziała.

Film będzie miał swoją premierę w lipcu w USA, a w sierpniu w Polsce. Gry G-Force należy się spodziewać już 21 lipca (3 dni przed filmem) na PC, PS2, PS3, X360, Wii, DS i PSP. Podobno powstanie też wersja na iPhone. Jeśli was to nie kręci, to zapytajcie młodszego brata… będzie miał w co grać!

Świnka morska kontra zabójczy toster czyli nadchodzi G-Force - ilustracja #2

Świńska wersja BFG?