Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikZręcznościowePCX360PSPNDSWiiPS2PS3
Okładka G-Force (PC)
OkładkaG-Force (PC)

Załoga G

G-Force

Zręcznościowa gra akcji nawiązująca do filmu animowanego Załoga G. Wcielamy się w świnkę morską o imieniu Darwin, a naszym zadaniem jest ratowanie świata przed niezrównoważonym milionerem.

Zręcznościowe | filmy animowane | filmy | PS Plus Premium

G-Force to zręcznościowa gra powstająca na bazie silnie wspomaganego animacją komputerową filmu Disney'a pod tym samym tytułem. Zarówno w filmie jak i w grze śledzić będziemy historię świnek morskich, które tak naprawdę są tajnymi agentami próbującymi powstrzymać szurniętego milionera. Ów pan zamierza przejąć władzę nad światem przemieniając sprzęt AGD w śmiercionośną broń, a gryzonie muszą mu w tym przeszkodzić.

Świnka, którą będziemy kierować w grze – Darwin – ma do swojej dyspozycji mnóstwo przeróżnych gadżetów m.in. termowizję, elektryczny bicz, plecak odrzutowy oraz osiem różnych narzędzi destrukcji – miniaturowe strzelby, zamrażacze a nawet urządzenie do hakowania przeciwników, by walczyli po jej stronie. W grze ujrzymy większą ilość oponentów niż w filmie (m.in. żelazka strzelające kulami ognia, latające wiatraki do procesorów, budziki, gofrownice i inne znane z codziennego życia urządzenia), a także będziemy mogli kierować kolegą Darwina, muchą imieniem Mooch. Owad musi zawsze przebywać blisko głównego bohatera, ale potrafi wlecieć w niedostępne miejsca, posiada laser i umiejętność spowolnienia czasu.

Tytuł przeznaczony jest dla młodszego odbiorcy i należy do bardzo popularnej rodziny zręcznościówek 3D produkowanych jako część marketingowej machiny związanej z premierą wysokobudżetowego filmu.

Ostatnia modyfikacja 27 lipca 2009

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena użytkowników: 8,4 / 10 na podstawie 497 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 7,6 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Załoga G cena w dniu premiery: 89,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Załoga G

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Załoga G Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium 4 3 GHz
  • 1 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 3 GB HDD
  • Windows XP SP3/Vista SP1
PC
PS2
PS3
X360
Wii
NDS
PSP